"Nieobecni" odcinek 2. Na schodach w domu znajdowała się krew Marcina! Płetwonurkowie odnajdują zwłoki mężczyzny! To ojciec Mili? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 2. odcinek nowego serialu TVN pt. "Nieobecni". Na schodach w domu znajdowała się krew Marcina! Płetwonurkowie odnajdują zwłoki mężczyzny! To ojciec Mili? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2. odcinku "Nieobecnych"!

Multimedia

"Nieobecni" odcinek 2 - w poniedziałek, 25 października 2021 roku, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 2. odcinku serialu "Nieobecni" Filip wprowadza na lokalnym komisariacie swoje porządki. Mila razem z mieszkańcami Kasprowa przeprowadza nocne poszukiwania bliskich. Niespodziewanie spotykają wściekłego Zacharę. Następnego dnia podkomisarz organizuje konferencję prasową, podczas której dziewczyna wygłasza emocjonalny apel do mediów.

Mila odkrywa, że jej ojciec i jego żona zniknęli! Zostali zamordowani przez sąsiada?Zobacz więcej

Potem Gajda rozwiesza w okolicy plakaty. Po powrocie do domu przeszukuje rzeczy brata i dokonuje zaskakującego odkrycia. Natychmiast odwiedza szkołę Olka. Od jego kolegi dowiaduje się, że chłopak nawiązał ostatnio nową internetową znajomość. Woźna opowiada jej o dziwnym hobby kilku nastolatków z placówki.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wkrótce Mila znajduje wiadomość, którą wcześniej otrzymała macocha. Powiadomiony przez nią Filip sprawdza wszystkie tropy. Przesłuchuje jednego z uczniów, a ostatecznie postanawia go śledzić. Tymczasem Gajda dzięki Zośce poznaje nowe fakty. Okazuje się też, że na schodach w domu znajdowała się krew Marcina. Jednocześnie płetwonurkowie odkrywają w pobliskim jeziorze zwłoki mężczyzny.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×