"Nieobecni". Tomasz Włosok o nowym serialu Player Original i pracy aktora podczas pandemii. "Ten rok był tragedią"

Tomasz Włosok zagrał nowym serialu Player Original pt. "Nieobecni". W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedział o swojej roli i pracy na planie podczas pandemii. W jaki sposób aktor podsumowuje mijający rok?

Multimedia

Tomasz Włosok o roli piłkarza w serialu "Nieobecni" i pracy aktora podczas pandemii

"Nieobecni" to serialowa nowość Player Original z Justyną Wasilewską i Piotrem Głowackim w rolach głównych. W produkcji wystąpił także znany m.in. z roli w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Tomasz Włosok, który po raz pierwszy w swojej karierze wcielił się w postać piłkarza. Kim jest serialowy Kuba Olechnowicz?

Kuba Olechnowicz jest gwiazdą piłki nożnej, ale to ma najmniejsze znaczenie dla historii. Jest przyjacielem Mili i trochę taką niespełnioną miłością z przeszłości - powiedział nam Tomasz Włosok.

Bohaterowie nowego serialu Player Original. Sprawdź, kto jest kim w tej poruszającej historii!Zobacz więcej

Kuba był pierwszą młodzieńczą miłością Mili (w tej roli Justyna Wasilewska). Trenował także pod skrzydłami Marcina Gajdy (Zbigniew Stryj), z którym łączyła go relacja mistrz-uczeń. To właśnie Marcin dostrzegł w nim piłkarski talent i załatwił mu transfer do szkoły sportowej. Od tej pory kontakt Mili z Kubą urwał się. Chłopak zamieszkał w Warszawie, gdzie mieszka i trenuje, i podobnie jak Mila do rodzinnego Kasprowa wpada od święta. I choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że ma wszystko, coś blokuje go przed osiągnięciem pełni szczęścia. Spotkanie z dawną koleżanką budzi w nim uśpione uczucia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

"Nieobecni" to serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Porusza temat zaginięć. -Fajnie, że się pochyliliśmy nad tym. To jest strasznie ciekawy temat - uważa Włosok. Aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedział także o tym, jak wyglądała praca na planie podczas pandemii. Jaki dla niego był ten rok?

Zobacz nasz wywiad!

Premiera dwóch pierwszych odcinków "Nieobecnych" już 29 grudnia 2020 roku w Playerze. Serial na antenie TVN zadebiutuje w 2021 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×