"Niepewne". Issa Rae na zdjęciach z 2. sezonu "Insecure" [WIDEO+ZDJĘCIA]

HBO udostępniło pierwsze zdjęcia z 2. sezonu serialu "Niepewne" z Issą Rae w roli głównej. Zobaczcie, co czeka pannę Dee w nowej serii błyskotliwego serialu komediowego HBO.

Multimedia

Drugi sezon "Niepewne" zadebiutuje w HBO już w poniedziałek, 24 lipca 2017 roku. Issa Dee (Issa Rae) mimo licznych upokorzeń i chronicznego braku pewności siebie stara się żyć po swojemu, nie zważając na różnego rodzaju konwenanse. I chociaż nieustannie zmaga się z brakiem pieniędzy i problemami z pracą, do wszystkiego podchodzi z humorem. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji).

Sprawdź daty serialowych premier w lipcu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Niepwwne" to błyskotliwy serial o pokoleniu zagubionych współczesnych dwudziestolatek. Ich przyjaźniach, doświadczeniach, radościach i problemach. Jego pomysłodawczynią, producentką i odtwórczynią głównej roli jest utalentowana Issa Rae (serial First). Sławę przyniosły jej strona internetowa The Misadventures Of Awkward Black Girl oraz kanał na YouTube (ponad 200 tys. obserwatorów i 20 milionów odtworzeń). Obok niej w produkcji występują Yvonne Orji (serial Love That Girl!), Jay Ellis (serial Zasady gry) oraz Lisa Joyce (Nigdy nie jest za późno). Produkcja została wyróżniona nominacją do Złotego Globu.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu 2. sezonu "Niepewne". Będziecie oglądać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×