"Niepewne". Kiedy premiera 2. sezonu? [ZDJĘCIA]

"Niepewne" - serial stworzony przez Issę Rae i Larry’ego Wilmore’a, juz w lipcu powróci z drugim sezonem na antenę HBO! Kiedy dokładnie odbędzie się premiera 2. sezonu "Niepewne"? Sprawdźcie!

Multimedia

Drugi sezon błyskotliwego serialu komediowego HBO pt. "Niepewne" zadebiutuje na antenie stacji już 24 lipca. To wtedy zobaczymy premierowy odcinek nowej serii przygód młodej Afroamerykanki - kolejne będą emitowane w poniedziałki, oczywiście na antenie HBO.

Sprawdź daty serialowych nowości w czerwcu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pomysłodawczynią, producentką i odtwórczynią głównej roli jest utalentowana Issa Rae, której sławę przyniosła jej strona internetowa The Misadventures Of Awkward Black Girl. Główna bohaterka serialu "Niepewne" - Issa Dee (Issa Rae) jest młodą Afroamerykanką, która mieszka w Los Angeles. Mimo licznych upokorzeń i chronicznego braku pewności siebie stara się żyć po swojemu, nie patrząc na różnego rodzaju konwenanse. Chociaż nieustannie zmaga się z brakiem pieniędzy i problemami z pracą, do wszystkiego podchodzi z humorem. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji). Pierwszy sezon składał się z ośmiu półgodzinnych odcinków. Produkcja została już wyróżniona nominacją do Złotego Globu.

Sprawdź, co było "DO ZOBACZENIA" w czerwcu:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×