"Nierealne". Premiera nowego serialu coraz bliżej! Zobacz plakaty z bohaterkami i bohaterami promujące produkcję HBO!

Już wkrótce premiera serialu "Nierealne" w HBO i HBO GO. W oczekiwaniu na pojawienie się produkcji w Polsce, sprawdźcie galerię z plakatami promującymi serial!

Multimedia

"Nierealne" - o serialu

Akcja serialu "Nierealne", który niedługo będzie miał swoją premierę w HBO i HBO GO, rozpoczyna się w sierpniu 1896 roku. W wiktoriańskim Londynie dochodzi do pewnego niewyjaśnionego zdarzenia, w wyniku którego część jego mieszkańców, w większości kobiety, zaczyna przejawiać nadludzkie moce o nieznanym pochodzeniu. Część z tych osób zyskuje magiczne zdolności, niektórzy jednak otrzymali umiejętności, których użycie przynosi przerażające skutki. Wszyscy członkowie nowej, zepchniętej na margines społeczności, są w śmiertelnym niebezpieczeństwie i nie ma znaczenia, jaki dar posiadają.

Kto jest kim w nowym serialu HBO? Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Tajemnicza i odważna wdowa Amalia True (Laura Donnelly) oraz błyskotliwa, młoda wynalazczyni Peanance Adair (Ann Skelly) podejmują decyzję o zrobieniu wszystkiego, co możliwe, aby odmienić ich sytuację. W rezultacie postanawiają otoczyć opieką i chronić obdarzone niezwykłymi mocami „sieroty”. Czeka je konfrontacja z brutalnymi siłami, które za wszelką cenę chcą doprowadzić do zagłady całej grupy.

Postaci z serialu "Nierealne"

Zobaczcie w galerii poniżej plakaty promujące serial, na których znajdują się postaci pojawiające się w produkcji!

Premiera serialu "Nierealne" w HBO i HBO GO już 12 kwietnia 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×