"Nierozłączne" - wzruszający dokument w TLC

Abigail Loraine i Brittany Lee Hensel to wyjątkowe osoby. Siostry łączy nie tylko ogromna przyjaźń, ale także… jedno ciało. Jak funkcjonują w życiu codziennym? W jaki sposób udaje się im tworzyć zgrany duet?

Multimedia

Premiera programu już 27 marca, o godz. 22.30, na TLC.

Abigail i Brittany urodziły się 7 marca 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Rodzice nie zdecydowali się na rozdzielenie sióstr zaraz po ich przyjściu na świat, z obawy przed utratą jednej z nich. Bliźniaczki mają oddzielne głowy i szyje. W ciele dziewczyn pracują dwa serca połączone jednym układem krwionośnym, cztery płuca, dwa żołądki i trzy nerki. Mimo utrudnienia, jakim jest koordynacja ruchowa dwóch indywidualności w jednym ciele, bohaterki prowadzą bardzo aktywny tryb życia: grają w piłkę, pływają, jeżdżą na rowerze. Jednym z ich ostatnich osiągnięć jest zdanie egzaminu na prawo jazdy, do którego musiały podejść dwukrotnie - raz, jako Abigail i drugim razem, jako Brittany.

Co istotne - te wyjątkowe siostry łączy nie tylko wspólne ciało, ale także szczególna więź. Dziewczyny zapraszają widzów programu do towarzyszenia im w codziennych zmaganiach, smutkach i radościach. Jak radzą sobie z codziennymi dylematami, tego dowiemy się śledząc ich losy na TLC.

"Nierozłączne" to wzruszająca opowieść o pokonywaniu barier, zwyciężaniu trudności oraz zachowaniu pogody ducha, pomimo wszelkich przeciwności losu.

Premiera programu na TLC będzie miała miejsce już w środę, 27 marca, o godz. 22.30.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×