Niesamowita metamorfoza Milli Jovovich! Postarzała się? [ZDJĘCIA]

Milla Jovovich pochwaliła się w sieci nowymi zdjęciami, ale nie wygląda na nich zbyt korzystnie! Spokojnie, to tylko charakteryzacja z planu filmu "Resident Evil: The Final Chapter".

Multimedia

Aktorka pracuje obecnie na planie piątej części filmu "Resident Evil" i regularnie publikuje w sieci zdjęcia za kulis. Ostatnio pochwaliła się drastyczną zmianą w staruszkę! Aktorka podziękowała przy okazji osobom odpowiedzialnym za tę niesamowitą przemianę:

Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ponad 4 godziny od 5 rano żeby stworzyć "Starą Alice" do dzisiejszych scen! Zamieszczę więcej zdjęć później! A także seksowne selfie (nie dla osób o słabych sercach). A dla wszystkich, którzy myślą, że to mój wygląd w ostatnich scenach filmu - tak nie jest!

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia, jakie Jovovich opublikowała na swoim portalu społecznościowym. Jak wam się podoba?

Fabuła filmu "Resident Evil: The Final Chapter" ma być kontynuacją poprzedniej części, "Resident Evil: Retrybucja". Film powstaje w Kapsztadzie, w RPA, a jego reżyserem jest mąż Jovovich - Paul W.S. Anderson. Prócz aktorki, w obsadzie znaleźli się m.in. Wentworth Miller, Ruby Rose, Ali Larter, czy Fraser James. Premiera ostatniej części "Resident Evil" zaplanowana jest na 27 stycznia 2017 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Pfff (gość)

    Chyba 7 część a nie 5

    28.01.2017 23:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×