"Niesamowity Spider-Man". Ekranizacja jednego z najsłynniejszych komiksów wszech czasów [RECENZJA]

Świetnie zrealizowany film pełen jest akcji i humoru. Nie brakuje w nim efektów specjalnych ani widowiskowych scen. W rolę główną brawurowo wcielił się zdobywca nominacji do Złotego Globu Andrew Garfield!

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

Peter Parker (Anderw Garfield) jest spokojnym, zamkniętym w sobie nastolatkiem wychowywanym przez wujostwo (Sally Fiels, Martin Sheen). Nie zna rodziców, próbuje rozwikłać zagadkę swojej przeszłości, a jedynym śladem jest teczka zostawiona mu przez ojca (Campbell Scott). Z niej dowiaduje się o doktorze Curcie Connorsie (Rhys Ifans), którego odwiedza w jego laboratorium. Podczas tej wizyty zostaje ugryziony przez zmutowanego pająka. To powoduje, że wkrótce zyskuje ponadnaturalne umiejętności. Dzięki nim, już jako Spider-Man, odkrywa drugą, straszną i mroczną stronę osobowości doktora Connorsa - groźnego Jaszczura…

Oto kolejny hollywoodzki reboot, czyli nowa wersja znanej już historii (nie mylić z remake’em): po Batmanie i Supermanie przyszła kolej na Człowieka-Pająka. Tobey Maguire już się znudził, więc wszystko jest tu oczywiście przystosowane dla młodszych widzów: bardziej nowoczesne, szybsze i odjechane. Ale czy lepsze od poprzedniej? Kwestia gustu. Sprawdźcie sami!

Piotr Radecki

"Niesamowity Spider-Man". Sprawdź datę emisji w telewizji

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×