(Nie)szczęśliwe walentynki. Różne oblicza miłości na SundanceTV [ZDJĘCIA]

Walentynki to dla wielu osób z pewnością jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Nie każdy jednak ma z kim celebrować to święto. W dniu zakochanych kanał SundanceTV wyemituje blok filmów, które pokazują miłość zarówno w jej najlepszych, jak i najgorszych odcieniach. Na cykl „(Nie)szczęśliwe walentynki” zapraszamy 14 lutego od godz. 20:00.

Multimedia

Jako pierwszy, o godzinie 20.00, zostanie zaprezentowany film "Jane Wants a Boyfriend". To zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o Jane, młodej kobiecie cierpiącej na zespół Aspergera, która z pomocą starszej siostry, Bianki, poszukuje kandydata na swojego pierwszego chłopaka. Podczas gdy Jane chodzi na kolejne randki, Bianca zdaje sobie sprawę, że każdy z nas zasługuje na to, aby być kochanym.

Za reżyserię "Jane Wants a Boyfriend" odpowiada William Sullivan, natomiast w obsadzie znaleźli się Louisa Krause, Eliza Dushku oraz Amir Arison.

O 22.00 widzowie będą mogli obejrzeć film "Życie na próbę" (Diamond on Vinyl). Beth, narzeczona Henry’ego, odkrywa nagranie, na którym chłopak wyznaje, że być może jego miłość do niej już wygasła. Pocieszycielką Beth zostaje Charlie, przypadkowo spotkana dziewczyna, która z czasem coraz bardziej ingeruje w życie skłóconej pary… Całość wyreżyserował J.R. Hughto, a w obsadzie znaleźli się Brian McGuire, Nina Millin oraz Sonja Kinski.

Na koniec dnia, o 23.35, widzowie SundanceTV zobaczą obraz "Embers". Świat dotknęła epidemia spowodowana przez nieznany wirus – wskutek zakażenia ludzie przestają pamiętać, kim byli. Nowo wytworzone wspomnienia nie są w stanie przetrwać w nich dłużej niż dzień. Film przedstawia pięć wątków obrazujących historie różnych bohaterów poszukujących sensu życia.

Za reżyserię filmu "Embers" odpowiada Claire Carré, a w rolach głównych pojawili się Jason Ritter, Iva Gocheva i Greta Fernández. Warto zaznaczyć, że "Embers" to polska koprodukcja, drugą reżyserką filmu była Agnieszka Woszczyńska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×