„Nietypowe ciąże” w telewizji TLC - premiera 16 marca

W nowym programie TLC poznamy historie kobiet, które będąc w ciąży musiały stawić czoła niecodziennym i często trudnym sytuacjom.

Multimedia

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety. W ciągu dziewięciu miesięcy nie tylko ciało przyszłej mamy, ale także psychika i zachowanie przechodzą bardzo poważne zmiany. Dotrwanie do dnia porodu staje się przez to często prawdziwym wyzwaniem, nawet dla kobiet, które mogą się pochwalić doskonałym samopoczuciem. Z jakimi zagrożeniami muszą na co dzień zmagać się panie, która nie są okazami zdrowia? Jakie ryzyko powikłań niesie ze sobą uprawianie sportów ekstremalnych?

Co można robić w ciąży, a czego absolutnie nie wolno? Czy można zapinać pasy, farbować włosy, chodzić na basen? Co z podnoszeniem ciężarów i podróżowaniem samolotem? Nikt nie powiedział, że ciąża to bułka z masłem. W opinii większości oczekujące dziecka powinny dmuchać na zimne i nie podejmować niepotrzebnego ryzyka. Niestety, niefortunny splot zdarzeń bądź trudna sytuacja życiowa często sprawia, że nie jest to takie łatwe. Jak sobie radzą? Kobiety, które nie godzą się na siedzenie pod przysłowiowym kloszem i traktowanie ciąży jak choroby codziennie słyszą wiele dobrych rad na temat tego, co może ciężarna - zarówno od najbliższych, jak i od zupełnie przypadkowych osób.

Poznaj ich niezwykłe historie już w poniedziałek, 16 marca o godz. 22:00 na TLC.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×