"Niewiarygodne". Netflix szykuje serial o gwałcie, w który nikt nie mógł uwierzyć! Co już wiadomo? [ZWIASTUN+DATA PREMIERY]

Netflix opublikował zwiastun nowego miniserialu, w której opowiedziana zostanie historia zgwałconej nastolatki. "Niewiarygodne" ukaże się jeszcze w tym roku! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Netflix ciągle stara się przyciągnąć widzów nowymi intrygującymi produkcjami. Kolejnym serialem, na jaki z pewnością warto zwrócić uwagę jest "Niewiarygodne" w reżyserii Lisy Cholodenko.

Premiera 5. sezonu w Birmingham bez Ciliana Murphy’ego! Kiedy będzie można zobaczyć najnowsze odcinki?Zobacz więcej

Serial opowie historię Marii Adler (Kaitlyn Dever), która twierdzi, iż została zaatakowana i zgwałcona przez włamywacza. Ani lokalna policja, ani nawet rodzina dziewczyny nie będzie w stanie uwierzyć w jej zeznania. Poddana ogromnej presji nastolatka ostatecznie wycofa zeznania, a sprawa trafi do kosza.

W tym samym czasie dwie policjantki, Grace Rasmussen (Toni Collette) i Karen Duvall (Merritt Wever), będą badać podobne przypadki. Szybko dojdą do wniosku, że po kraju grasuje seryjny gwałciciel. Gdy dowiedzą się o sprawie Marii, jako jedyne uwierzą w jej zeznania i postanowią za wszelką cenę znaleźć sprawcę.

Polska skarbówka będzie ścigać Profesora? Zobaczcie, jak Alvaro Morte bajeruje urzędniczkę!Zobacz więcej

Ośmioodcinkowy serial "Niewiarygodne" inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, które zostały opisane w nagrodzony Pulitzerem tekście "An Unbelievable Story of Rape" T. Christiana Millera i Kena Armstronga. Autorką scenariusza jest natomiast nominowana do Oscara Susannah Grant.

Serial "Niewiarygodne" zapowiada się na bardzo dobry thriller psychologiczno-kryminalny z wyrazistymi postaciami kobiecymi! Premiera nowej produkcji odbędzie się już wkrótce, zaplanowana jest na 13 września 2019 roku.

Zobacz galerię

"Niewiarygodne" Netflix - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×