"Niewidzialna wojna". Patryk Vega w rok schudł ponad 55 kg! Pokazał nagranie sprzed 30 lat! Jak wtedy wyglądał?

Patryk Vega to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Kontrowersyjny reżyser od lat jest na ustach wszystkich, a jego filmy przyciągają do kin miliony widzów. Już 30 września w kinach pojawi się... filmowa autobiografia Patryka Vegi pt. "Niewidzialna wojna", a my tymczasem przyglądamy się metamorfozie reżysera, który w rok schudł ponad 55 kg!

Multimedia

PATRYK VEGA - KIM JEST?

Patryk Vega dawniej nazywał się Patryk Krzemieniecki i urodził się 2 stycznia 1977 roku. Wychowywany przez matkę, kinem interesował się od najmłodszych lat. Zmianę nazwiska planował jeszcze przed otrzymaniem dowodu osobistego - wszystko po to, aby na arenie międzynarodowej jego nazwisko było bardziej rozpoznawalne i łatwiejsze do wymówienia. Vega ukończył socjologię na specjalizacji medialnej w Collegium Civitas w Warszawie. Obronił pracę magisterską na kanwie serialu dokumentalnego "Prawdziwe psy", którego był współscenarzystą i realizatorem. Warto zaznaczyć, że pierwszą pozycją w filmografii Vegi jest serial "Pierwszy milion", gdzie był jednym z autorów scenariusza.

Anna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę! Wszystko przez rolę w nowym filmie Partyka VegiZobacz więcej

PATRYK VEGA - POCZĄTEK KARIERY

Zresztą "Prawdziwe psy" okazały się dla niego przepustką do kina i właśnie na biografii bohaterów tego dokumentu oparł część charakterów swojego fabularnego pełnometrażowego debiutu pt. "Pitbull", który do kin trafił w 2005 roku. Dzisiaj "Pitbull" to już pozycja kultowa i najlepszy film w karierze Patryka Vegi. Zresztą "Pitbull" przyniósł nam odkrycia aktorskie i właśnie dzięki tej produkcji w kinie na dobre zadomowił się Marcin Dorociński.

Po fabularnym "Pitbullu" przyszedł czas na wersję serialową tej produkcji, która doczekała się trzech sezonów. W 2007 roku Vega nawiązał współpracę z telewizją TVN dla której zrealizował serial "Twarzą w twarz", a następnie nakręcił dwie komedie, które zostały źle przyjęte zarówno przez widzów, jak i krytyków: "Ciacho" (2010) oraz "Las Minute" (2013) oraz filmową kontynuację "Stawki większej niż życie" pt. "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" (2012). W międzyczasie powstał również serial "Instynkt" (2011).

WIELKI POWRÓT PATRYKA VEGI

Patryk Vega filmowo zaczął odradzać się w 2014 roku, gdy pokazał publiczności udane "Służby specjalne", które doczekały się także serialu w TVP. Jednak prawdziwym wydarzeniem był powrót "Pitbulla" i odkrycie Piotra Stramowskiego, a wszystko za sprawą obrazu "Pitbull. Nowe porządki" (2016). Niemal natychmiastowo zrealizowano kontynuację pt. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Rok 2017 przyniósł film i serial pt. "Botoks", natomiast w 2018 roku doczekaliśmy się filmu i serialu pt. "Kobiety mafii" oraz filmu "Plagi Breslau". Rok 2019 przyniósł film i serial "Kobiety mafii 2" oraz film i serial "Polityka", który jednak nie zdobył sympatii publiczności. W 2020 roku Patryk Vega nakręcił filmy i seriale "Bad Boy" oraz "Pętla", gdzie pierwsze skrzypce grał Antoni Królikowski.

Rafał Zawierucha grał Romana Polańskiego. Teraz zagrał Patryka Vegę!Zobacz więcej

Kolejne produkcje, jakie zrealizował Vega, to film i serial "Small World", dotykający problematyki handlu i prostytucji wśród dzieci, a także nowa odsłona "Pitbulla" oraz "Miłość, sex & pandemia", w obsadzie którego znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan.

PATRYK VEGA SCHUDŁ 55 KG

Przez te wszystkie lata zmieniała się nie tylko twórczość Patryka Vegi, ale także sam reżyser! Zobaczcie, jak od początku kariery do dzisiaj zmieniał się Patryk Vega! Ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie! W ciągu roku reżyser schudł ponad 55 kilogramów! To robi ogromne wrażenie! Teraz, gdy trwa promocja autiobrafii Vegi pt. "Niewidzialna wojna", reżyser postanowił podzielić się wyjątkowym nagraniem. Patryk Vega pokazał, jak wyglądał 30 lat temu, gdy przeprowadzono z nim wywiad w programie "5-10-15", do którego zrealizował komputerową czołówkę! Dzięki temu, jeszcze jako nastolatek, został wpisany do polskiej księgi rekordów Guinnessa, jako najmłodszy twórca telewizyjnych czołówek komputerowych!

PATRYK VEGA 30 LAT TEMU - JAK WYGLĄDAŁ JAKO NASTOLATEK?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Youngster (gość)

  A co Wy boomerzy wiecie o prawdziwym kinie ✌️Znawcy wielcy 😂

  28.08.2021 22:52
 • Corvo (gość)

  Dieta cud Kreskami przykryty stół Tylko w pl można było wylansować takie beztalencie. Gosciu "tworzy" bardzo szkodliwe szczególnie dla młodego pokolenia "filmy". Nie da się oglądać tych wypocin

  03.01.2021 13:55
 • Damian (gość)

  Chyba po koksie

  03.01.2021 09:41
 • Genio (gość)

  Teraz wygląda na 60lat

  03.01.2021 07:10
 • AntyBolek (gość)

  Ale idiotą jest dalej ciężkiej wagi...

  02.01.2021 15:49
 • solo

  Jego filmy są do d..y ! Chciaż być może prostej gawiedzi i marginesowi się podobają.

  02.01.2021 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×