niewinne

Joanna Kulig: Chciałabym kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino [WIDEO]

Dobra zawodowa passa Joanny Kulig trwa od wielu sezonów. Dostaje role, o jakich jej koleżanki po fachu mogą tylko pomarzyć. Właśnie rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca. Marzy o tym, by kiedyś zagrać u Woody’ego Allena i Quentina Tarantino.

14.04.2016Joanna Kulig

"Niewinne". Wybitne Agata Kulesza i Agata Buzek w zakonie [RECENZJA]

Klasztor to specyficzne miejsce, za którego mury niezbyt często zaglądają zwykli śmiertelnicy. To miejsce kojarzące się z tajemnicą i nie inaczej jest w filmie Anne Fontaine. Francuska reżyserka nie zważając na żadne tematy tabu, ale jednocześnie z wielką wrażliwością i delikatnością weszła do tego hermetycznego świata, aby pokazać – inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami – historię zakonnic, które tuż po zakończeniu II wojny światowej zostały zgwałcone przez Sowietów.

11.03.2016Recenzje

"Niewinne". Anne Fontaine opowiada o filmie

W dniach 7-9 marca w Warszawie będzie gościć Anne Fontaine – jedna z najważniejszych współczesnych francuskich reżyserek i scenarzystek. Autorka pamiętnych obrazów „Coco Chanel” i „Dziewczyny z Monaco” pojawi się w Polsce, by promować swój najnowszy film „Niewinne”. Zrealizowana w całości w naszym kraju, doceniona przez Variety i Vogue Magazine produkcja, trafi do kin 11 marca. W obsadzie m.in. Agata Kulesza, Agata Buzek, Joanna Kulig, Anna Próchniak, Katarzyna Dąbrowska, Helena Sujecka oraz wschodząca gwiazda francuskiego kina Lou de Laâge – wyróżniona podczas festiwalu Berlinale nagrodą Shooting Stars, przyznawaną 10 najzdolniejszym europejskim aktorom młodego pokolenia. Odliczając dni do wizyty Anne Fontaine, przedstawiamy wywiad z reżyser, odkrywający kulisy filmu „Niewinne”.

29.02.2016Niewinne

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×