"Niewinny". Serial "The Innocent" najbardziej wyczekiwaną premierą kwietnia? Komentarze internautów nie pozostawiają wątpliwości!

Zbliża się premiera serialu "Niewinny", będącego adaptacją powieści "The Innocent" autorstwa Harlana Cobena. Główną rolę w produkcji zagra Mario Casas znany z filmu "Trzy metry nad niebem". Połączenie tych dwóch nazwisk sprawiło, że serial z pewnością stał się jedną z najbardziej wyczekiwanych kwietniowych premier.

Multimedia

"Niewinny - komentarze

Kilka dni temu w sieci zostały opublikowane pierwsze informacje dotyczące serialu "Niewinny". Produkcja będzie opowiadać historię mężczyzny, który po zakończeniu dziesięcioletniego wyroku wychodzi na wolność, jednak jak wkrótce się okazuje, jego życie wcale nie stanie się od tej pory łatwiejsze.

Sam Heughan zdradził co nieco o nadchodzącym sezonie! Jakie są dalsze plany twórców?Zobacz więcej

Wielu internautów z niecierpliwością czeka na premierę produkcji. Niektórzy dali temu wyraz w komentarzach w mediach społecznościowych. Potencjalni widzowie docenili zarówno pomysł na fabułę, jak i wybranie Maria Casasa do roli głównego bohatera. Dla wielu osób bardzo zachęcający do obejrzenia serialu jest fakt, że wydarzenia, które pojawią się w produkcji, zostały oparte o powieść autorstwa Harlana Cobena.

Tak zapowiada się hiszpańska adaptacja powieści Harlana Cobena. W roli głównej gwiazdor "Trzy metry nad niebem"Zobacz więcej

Coben i Casas - lepiej być nie mogło ✊🏻🔥

Super! Uwielbiam tego aktora i książki Cobena. Nie mogę się już doczekać👌👏

Idealne połączenie: Coben i Casas 💣

Ooooo.... już przebieram nóżkami 🥰

Ooo, będzie się działo 😁😁😁

Z Casasem wszystkie filmy dobre 😁😁😁

To tylko wybrane z całej masy niezwykle pozytywnych komentarzy potencjalnych odbiorców produkcji. Będziecie oglądać "Niewinnego"?

Premiera serialu "Niewinny" już 30 kwietnia 2021 roku, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×