"(Nie)znajomi". Co Kasia Smutniak, Ola Domańska i Tomasz Kot ukrywają w swoich telefonach?

Co w swoich telefonach ukrywają Kasia Smutniak, Ola Domańska, Wojciech Żołądkowicz i Tomasz Kot? Zapytaliśmy ich o to przy okazji premiery filmu "(Nie)znajomi", czyli polskiej wersji hitowego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Multimedia

"(Nie)znajomi", czyli gra dla odważnych

W kinach oglądać już można film "(Nie)znajomi", będący niejako polskim odpowiednikiem włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". To wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie.

Tomasz Kot i Kasia Smutniak zdradzają jak bardzo nowy film różni się od "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"!Zobacz więcej

W filmie grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Przy okazji premiery "(Nie)znajomych" zapytaliśmy gwiazdy filmu: Kasię Smutniak, Aleksandrę Domańską, Wojciecha Żołądkowicza i Tomasza Kota o to, czy sami zdecydowaliby się zagrać w podobną grę wśród najbliższych. Co odpowiedzieli? Co ukrywają w swoich telefonach? Zobacz wideo!

"(Nie)znajomi". Polacy potrafią dobrze kłamać w miłym towarzystwie? Sprawdziliśmy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Baśka (gość)

    Bałabym się zagrać w takę grę, ale na ekranie ogląda sie to znakomicie! Mądry i przewrotny film który na długo zapada w pamięć.

    04.10.2019 20:36
  • Kamila (gość)

    Bardzo dobre kino :)

    03.10.2019 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×