"(Nie)znajomi". Tomasz Kot i Kasia Smutniak w polskiej wersji włoskiego przeboju! Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Stało się! Nadchodzi polski remake włoskiego przeboju "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który będzie zatytułowany "(Nie)znajomi"! Co ciekawe, swoją rolę powtórzy tutaj, znana z oryginału, Kasia Smutniak!

Multimedia

POLSKA WERSJA "DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE"

„(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Kasia Smutniak zachwyca w świetnej włoskiej komedii Zobacz więcej

Film będzie reżyserskim debiutem Tadeusza Śliwy. W obsadzie produkcji znaleźli się Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

"(NIE)ZNAJOMI W KINACH OD 27 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Bardzo dobra obsada, szczególnie Kot, Simlat, Ostaszewska. No i Kasia Smutniak. Ciekawe w jaki problem tym razem zostanie uwikłana jej bohaterka ;) Czekam na premierę :)

    18.08.2019 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×