"(Nie)znajomi". Tomasz Kot i Kasia Smutniak zdradzają jak bardzo nowy film różni się od "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"!

We wtorek 24 września w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "(Nie)znajomi", który wchodzi na ekrany kin już w najbliższy piątek, 27 września. Byliśmy tam z kamerą i porozmawialiśmy z gwiazdami produkcji. Tomasz Kot i Kasia Smutniak zdradzili nam, jak bardzo "(Nie)znajomi" różnią się od "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"!

Multimedia

"(NIE)ZNAJOMI - RELACJA Z PREMIERY

Na czerwonym dywanie pojawili się kreujący główne role: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz. Oprócz nich w wydarzeniu udział wzięli twórcy filmu, wśród nich Dawid Podsiadło (koproducent), Tadeusz Śliwa (reżyser i współscenarzysta), a także, między innymi: Marek Koterski, Michał Koterski, Kuba Wojewódzki, Monika Olejnik, Andrzej Chyra, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Vanessa Alexander, Maffashion, Wojciech Łozowski, Ten Typ Mes, Paulina Przybysz, Paulina Chylewska, Antoni Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Sadowska, Agnieszka Hyży, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, Sandra Staniszewska-Herbich, Katarzyna Zawadzka, Paulina Drażba, Anna Oberc, Sebastian Stankiewicz, Łukasz Garlicki, Nikodem Rozbicki, Bovska, Adam Małysz, Robert Górski.

Aleksandra Domańska bez makijażu na premierze nowego filmu! Jak wypadła?Zobacz więcej

"(Nie)znajomi" to polska wersja włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", gdzie jedną z głównych ról grała... Kasia Smutniak! W związku z tym po prostu musieliśmy zapytać Kasię Smutniak o to, czym ten filmy się od siebie różnią. Swoimi refleksjami na ten temat podzielił się z nami również Tomasz Kot, a parę słów o produkcji powiedzieli też Wojciech Żołądkowicz i Aleksandra Domańska. Sprawdźcie naszą relację z premiery!

"(NIE)ZNAJOMI" - O CZYM JEST FILM?

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bella (gość)

    Różni się tyle ile powinien tak, żeby być bardzo dobrym. Jest klimat oryginału, ale dusza nasza, polska i to jest w nim najfajniejsze

    05.10.2019 14:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×