"(Nie)znajomi". Zwiastun polskiej wersji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" z piosenką Dawida Podsiadły w tle!

Jest już oficjalny zwiastun "(Nie)znajomych" - wzruszającej i pełnej humoru produkcji, inspirowanej hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie. Jednym z producentów jest Dawid Podsiadło!

Multimedia

Czy w czasach, kiedy telefony stały się największymi powiernikami naszych tajemnic, ujawnienie ich zawartości przyjaciołom i partnerom życiowym może się dobrze skończyć? Zobaczcie, jakie konsekwencje na pozór niewinnej zabawy czekają filmowe pary: Ewę (Kasia Smutniak) i Tomka (Tomasz Kot), Annę (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Łukasz Simlat), Czarka (Michał Żurawski) i Olę (Aleksandra Domańska) oraz jedynego w tym gronie singla – Wojtka (Wojciech Żołądkowicz) i przekonajcie się, że wszystko, co mamy w telefonie, może zostać użyte przeciwko nam!

Tomasz Kot i Kasia Smutniak w polskiej wersji włoskiego przeboju! Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?Zobacz więcej

"(Nie)znajomi" to polska wersja włoskiego hitu pt. "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", który również w Polsce spotkał się z bardzo dobrym odbiorem ze strony widzów. Tam także jedną z głównych ról grała Kasia Smutniak. "(Nie)znajomi" trafią na ekrany polskich kin 27 września 2019 r.

"(Nie)znajomi" - zwiastun

Film, poza zwiastunem, promuje też teledysk z piosenką Dawida Podsiadły "Najnowszy klip", który po zaledwie trzech dniach od premiery odnotował już ponad milion obejrzeń. Autorem teledysku jest Tadeusz Śliwa, reżyser i współscenarzysta "(Nie)znajomych", zdjęcia zrealizował Michał Dąbal, operator filmu. Dawid Podsiadło jest koproducentem "(Nie)znajomych" i zapowiada, że to dopiero początek jego filmowej przygody. - Ciekawa to perspektywa, ciekawe doświadczenie, i będę rozwijał się w taką stronę też na pewno - wskazuje Podsiadło.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Pola (gość)

  Rafał, żałość... Widać, że kompletnie nie masz pojęcia o temacie, o którym się wypowiedziałeś.

  14.09.2019 17:28
 • Rafał (gość)

  Kopia 1 do 1 ? żałosne.

  08.09.2019 15:35
 • Gabrysia (gość)

  Genialny teledysk. Znak naszych czasów w pigułce. Telefon zastąpił nam wszystko, daje szczęście, przynosi smutek, a nawet może zniszczyć życie. Niech już jak najszybciej będzie premiera tego filmu :)

  07.09.2019 15:56
 • Klara (gość)

  Wow, wloska czesc bardzo mi sie podobala, ciekawa jestem polskiej wersji. Tego jak osadzili akcje w polskich realiach. To moze byc hit tej jesieni.

  07.09.2019 15:29
 • Magda (gość)

  Trudno się wypowiadać na temat filmu którego się nie widziało. Zobaczę to ocenię.

  06.09.2019 19:38
 • mikel (gość)

  Jestem bardzo podekscytowany ta premiera! Historia z oryginału zasługuje na polski remake :))

  06.09.2019 10:39
 • Helenka (gość)

  Wyczuwam hit :D

  06.09.2019 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×