"Nieznane oblicza Chin". Fascynująca podróż po Państwie Środka. Gdzie oglądać?

Dokumentaliści docierają do spokojnych dziewiczych zakątków rozległych Chin, chcąc wiernie zaprezentować, jak wygląda prawdziwe życie mieszkańców chińskiej wsi. Gdzie oglądać "Nieznane oblicza Chin"?

Multimedia

"Nieznana oblicza Chin" sobota, 2 lutego, godz. 10:20 na Fokus TV - sprawdź program tv

Każda z geograficznych części Chin posiada swoje określone cechy, które mają wpływ na zamieszkujących dany obszar ludzi. Chińczycy darzą wielkim uczuciem swoje małe ojczyzny i z optymizmem patrzą w przyszłość. Dokumentaliści docierają do spokojnych dziewiczych zakątków tego rozległego kraju, chcąc wiernie zaprezentować, jak wygląda prawdziwe życie mieszkańców chińskiej wsi. Przedstawiają ich radości, ale także codzienne smutki i zmartwienia. Cywilizacja tej części świata ma bowiem swoje korzenie właśnie na wsi.

Twórcy serii prezentują inspirujące historie ludzi, którym udało się urzeczywistnić pomysły na założenie własnego interesu. Prowadzone przez nich obecnie firmy zajmują się działalnością z zakresu nowych technologii, ale nie tylko. Niektóre osoby przekonały się, że można też odnieść sukces, promując sztukę. Widzowie dowiedzą się, czego młodzi Chińczycy oczekują od życia, i będą im towarzyszyć w fascynującej drodze ku osiągnięciu założonych celów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×