"Nieznane serce". Serial z Jane Seymour na podstawie angielskiego romansu w styczniu w TVP1! [ZDJĘCIA]

W styczniu do ramówki TVP1 wejdzie serial produkcji niemiecko-brytyjskiej "Nieznane serce". To adaptacja powieści angielskiej autorki romansów Rosamunde Pilcher.

Multimedia

"Nieznane serce" odcinek 1. w piątek, 5.01.2018 o godz. 18:35 w TVP1!

W tej historii splatają się dzieje dwóch rodzin ciężko dotkniętych przez los. Ten 4-odcinkowy serial jest adaptacją powieści angielskiej autorki romansów Rosamunde Pilcher. Występuje w nim m.in. z Jane Seymour, czyli niezapomniana "Doktor Quinn".

Jak zmienili się bohaterowie "Doktor Quinn"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W "Nieznanym sercu" 40-letnia Elizabeth Lancaster (Carolina Vera) zmaga się z chorobą terminalną. Jedyną szansą na nowe życie jest przeszczep serca. Po długim okresie oczekiwania, Elizabeth dostaje telefon ze szpitala, że udało się znaleźć dawcę serca. Operacja przebiega pomyślnie. Pacjentka szybko odzyskuje siły, ale zaczyna się oddalać od swojego męża Duncana (Greg Wise) i od dzieci. Coraz częściej za to błądzi myślami w miejscach, których przedtem nigdy nie znała.

Kiedy kontaktuje się z nią Andrew Shaw (Gedeon Burkhard), mąż dawczyni serca, która zginęła w tragicznym wypadku, obydwoje od razu zapałają do siebie przedziwną sympatią. Elizabeth zaczyna spędzać z Andrew dużo czasu, nie może sobie wyobrazić życia bez niego. Połączy ich płomienny romans. Ale czy ich niespodziewana miłość przetrwa próbę czasu? Po zdradzie męża Elizabeth musi ostatecznie zdecydować, z którym z mężczyzn chce spędzić resztę życia.

TVP1 będzie pokazywał "Nieznane serce" w każdy styczniowy piątek o godz. 18:35. W pozostałe dni o tej porze będzie można oglądać polską nowość - "Koronę królów".

Polska "Gra o tron" czy polskie "Wspaniałe stulecie"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najbardziej oczekiwane filmy 2018

Komentarze

Skomentuj
  • Nat (gość)

    Kiedy zostanie wyemitowany 2gi odcinek?

    06.09.2018 21:49
  • Ona (gość)

    Jeśli będzie drugi odcinek jak pierwszy to czekam z utęsknieniem, polecam.

    25.08.2018 17:02
  • dziabąg (gość)

    Sytuacja dla śledzącego serial w pierwszej emisji jest bardzo prosta. "Nieznane serce" jest to dwuodcinkowy film i w zeszłym roku w dokładnie takiej formie TVP1 go wyemitowała. W styczniu postanowiono ten film powtórzyć, ale samodzielnie podzielono sobie obie oryginalne części na pół, wyszły z tego cztery i ponumerowano je jako 1 i 2 (oryginalna część 1) oraz 3 i 4 (oryginalna część 2). W styczniu TVP z powodu zmiany ramówki wyemitowała tylko dwa odcinki (całą część 1). Dopiero teraz emitowana jest druga część (w styczniu miała być ona wyemitowana jako odcinki 3 i 4). Z powodu dużego upływu czasu zdecydowano się jednak teraz w programie tę drugą oryginalną część opisać ponownie jako 1 i 2, chociaż na filmie pozostały już naniesione wcześniej napisy, że jest to części 3 i 4. W programach internetowych cała sytuacja z roszadą numeracyjną wprowadziła bardzo duże zamieszanie i wszystko jest źle poopisywane.

    06.03.2018 16:33
  • Niezadowolona (gość)

    Jak to się dzieje,że 4 lutego mam być zgodnie z opisem w gazecie Nieznane serce odc.1/2 a puszczają 2 w dodatku z opisem 3 odcinek. To bzdura, bo w pierwszym odcinku jest operacja i poznaje męża dawczyni serca, a odcinek kończy się pożarem. Ten dzisiejszy tj. z 4 lutego zaczyna się od tego,że główna bohaterka jest osłabiona po pożarze i fizycznie i psychicznie , a więc jest to 2 a nie jak w opisie 3 odcinek. Plączą się sami , niechże wreszcie ktoś kto układa program i podaje informacje do prasy i operatorów kablówek wiarygodne dane(może niech obejrzy to będzie wiedział o czym pisze). To tak trudno puścić dwa odcinki jeden po drugim? Czekałam na pierwszy , który już kiedyś widziałam wiele miesięcy temu i chciałam sobie przypomnieć i nic z tego dwa razy zobaczyłam drugi (pod nazwą trzeci). Tak na marginesie to wogóle istnieje 3 odcinek?

    04.03.2018 14:10
  • dziabąg (gość)

    Pozostałe dwa odcinki zostaną wyemitowane we wtorki 27 lutego i 6 marca o 22:30. Ma być także powtórka w niedziele 4 i 11 marca o 10:10.

    22.02.2018 14:51
  • Ivanka (gość)

    Powinni poscic jeszcze raz calosc! Bardzo chcialabym obejzec dalsze losy...

    10.02.2018 08:21
  • dziabąg (gość)

    Raczej nie będzie, to już była emisja powtórkowa, bo nie mieli co wstawić w piątki. Ale przenieśli "Jednego z dziesięciu" z TVP2 i problem się rozwiązał. A że przerwali serial powtórkowy w połowie to już nikt się tym nie przejmuje.

    08.02.2018 02:44
  • Ewa (gość)

    I ja też chciałabym wiedzieć bo filmek mi się bardzo spodobał i czekam z niecierpliwością na dalsze losy bohaterów???

    02.02.2018 22:21
  • Aleksandra (gość)

    Podpinam sie do pytania Tomka😉

    02.02.2018 20:13
  • Tomekg (gość)

    Kiedy będą wyświetlone pozostałe dwa odcinki z 19 i 26 stycznia kiedy to zostały wyparte przez skoki narciarskie ?

    02.02.2018 19:32