"Niezwykłe podróże koleją". Zapierające dech w piersiach krajobrazy widziane z okna pociągu. Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA]

Niecodzienna i inspirująca podróż przez różne kraje, kultury i kontynenty… Zapierające dech w piersiach krajobrazy widziane zza okna pociągu. To szansa, aby przeżyć niesamowitą przygodę, poznać nowe obyczaje oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki. Gdzie oglądać

Multimedia

"Niezwykłe podróże koleją", w czwartek, 6 grudnia, godz. 17:00 na Planete + - sprawdź program tv

Niecodzienna i inspirująca podróż przez różne kraje, kultury i kontynenty… Zapierające dech w piersiach krajobrazy widziane zza okna pociągu. "Niezwykłe podróże koleją 4-5", to kolejna szansa ku temu, aby przeżyć niesamowitą przygodę, poznać nowe obyczaje oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki. Każdy region, miasto i pociąg to idealne miejsce do wymieniania się doświadczeniami życiowymi z innymi pasażerami.

Popularny środek chwastobójczy w roli głównej. Czy jest szkodliwy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tym razem, podróżnik i prowadzący program –Philippe Gougler zaprasza widzów Planete+ na wyprawę do Sri Lanki, w której odwiedzi leżące nad brzegiem morza miasto Galle, zniszczoną przez tsunami w 2004 roku prowincję Ratnapura, stolicę handlu Colombo oraz historyczne, święte miasto Anuradhapura. Jednak to nie wszystko, na fascynatów podróży czekają również takie kraje jak Norwegia, Szkocja, Japonia, czy Brazylia.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×