"Niezwykłe przypadki medyczne". Dr Krzysztof Gojdź znika z TVN Style? [OŚWIADCZENIE]

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że program "Niezwykłe przypadki medyczne" znika z TVN Style, a gwiazdy stacji mają zakaz fotografowania się z dr. Krzysztofem Gojdziem. Lekarz skomentował te informacje!

Multimedia

W mediach pojawiły się doniesienia, że program Krzysztofa Gojdzia, "Niezwykłe przypadki medyczne" znika z anteny TVN Style. Na dodatek gwiazdy TVN mają zakaz fotografowania się z doktorem.

Okazuje się, że w informacje były nieprawdziwe i sam zainteresowany odniósł się do nich na swoim profilu na Facebooku. Jak poinformował dr Gojdź. "Niezwykłe przypadki medyczne" będą emitowane na głównej antenie TVN, a dokładnie stacja pokaże powtórki drugiego sezonu, który cieszy się dużą popularnością w TVN Style.

Dziękuję Wam za wspaniałą oglądalność i zaufanie jakim mnie darzycie. Dziękuję za tysiące komentarzy i miłych słów uznania. Miło mi poinformować, że program ten w następnym roku będzie również emitowany na głównej antenie TVN. Jeden z portali plotkarskich napisał powołując się na bliżej niezidentyfikowanego "informatora", że program znika z anteny. Pragnę Was poinformować, że dalej będę leczył potrzebujących mojej pomocy pacjentów, z kliniki i TV nie zniknę jak chciałoby wielu zazdrosnych ludzi i konkurencja. Dziękuję wspaniałym Sponsorom programu, dzięki którym wspólnie z TVN Style możemy realizować ten program i nieść pomoc ludziom poszkodowanym przez życie. Jestem i będę zawsze dla nich. Najpierw dla nich a później dla pacjentów komercyjnych. Bo mój podstawowy cel w życiu zawodowym to POMAGAC LUDZIOM.

Komentarze

Skomentuj
 • Elunia (gość)

  Obserwuje pana program klinikę ...uwielbiam pana i wszystkich lekarzy którzy ,pracując dają nadzieje .Życzę zdrowych szczęśliwych ,spokojnych świat ....fanka :)

  17.12.2016 22:08
 • Elinia (gość)

  Doktorze jestem pod wrażeniem pana pracy i tego ze jest pan normalnym człowiekiem ....

  17.12.2016 22:03
 • Elinia (gość)

  Doktorze jestem pod wrażeniem pana pracy i tego ze jest pan normalnym człowiekiem ....

  17.12.2016 22:03
 • góralka (gość)

  Jest Pan an wspaniałym człowiekiem i wrażliwym lekarzem .Uwielbiam ogladać Pana i jego podejscie do pacjentów . Jesteś wielki doktorze .Pozdrawiam z Beskidów

  15.12.2016 19:43
 • ten tego (gość)

  Chłopie daj spokój. W d... mam twoje oświadczenie.

  14.12.2016 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×