"Nigdy cię nie zapomnę". Edith Gonzalez - gwiazda meksykańskiej telenoweli nie żyje!

Nie żyje Edith Gonzalez. Gwiazda telenoweli "Nigdy cię nie zapomnę" zmarła na raka jajnika. Odeszła w otoczeniu najbliższej rodzina. Aktorka miała 54 lata.

Multimedia

W czwartek, 13 czerwca na raka jajnika zmarła Edith Gonzalez. Gwiazda telenoweli "Nigdy cię nie zapomnę" odeszła w otoczeniu najbliższej rodzina. Aktorka miała 54 lata. Wystąpiła w ponad 40 telenowelach, 18 filmach oraz wielu sztukach teatralnych.

Źródło: Associated Press/x-news

Edith Gonzalez urodziła się 10 grudnia 1964 r. w Monterrey, Nuevo León, w Meksyku. Miała córkę Constanzę z politykiem Santiago Creelem. W 2010 r. wyszła za Lorenza Lazo. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z występów w serialach "Złota klatka", "Serce z kamienia", "Przeznaczenie Evy" i "Nigdy cię nie zapomnę". Ta ostatnia telenowela była jedną z najbardziej znanych w Polsce. Emitował ją TVN w 1999 r. Gonazalez grała główną rolę, a towarzyszył jej Fernando Colunga. Tytułową piosenkę "Nunca te olvidare" zaśpiewał Enrique Iglesias.

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Eluska (gość)

  Wspaniała Edith odpoczywaj w pokoju zawsze będziesz Aniołem!!!

  16.06.2019 12:33
 • Pola (gość)

  To bardzo przykre gdy musimy odejść. Współczuję tej młodej jeszcze pani. Dzisiaj po 50tce to nie starość. A jeszcze na taką chorobę. Żal.

  16.06.2019 07:22
 • Ania (gość)

  Oglądałam jak bylam mała telenowele NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNĘ i od tamtej pory Edith była moją ulubioną aktorką. .bardzo żałuje, że jej nie ma już. .

  15.06.2019 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×