"Nightflyers". Nowy serial na podstawie opowiadań autora "Gry o Tron" wkrótce na Netflix! Mamy zwiastun! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Nightflyers" to historia ośmiorga niezależnych naukowców i człowieka o nadprzyrodzonych zdolnościach, którzy wyruszają na wyprawę na kraniec naszego Układu Słonecznego. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowego serialu Netflix!

Multimedia

Zgrana załoga kierowana przez kapitana - samotnika wsiada na pokład statku Nightflyer z nadzieją, że odnajdą obce formy życia. Kiedy jednak przychodzi im się zmierzyć z przerażającymi i okrutnymi zdarzeniami, zaczynają tracić do siebie zaufanie, a pomyślne zakończenie wyprawy okazuje się być trudniejsze niż ktokolwiek z nich przypuszczał.

Serial oparty na opowiadaniu George'a R.R. Martina wkrótce na Netflix! Zobacz zapowiedź [WIDEO]Zobacz więcej

Serial "Nightflyers" jest oparty na opowiadaniu George'a R.R. Martina - autora Gry o Tron. W Polsce książka ukazała się pod tytułem Wędrowcy. Za produkcję serialu odpowiada Universal Cable Productions we współpracy z Netflix. Funkcję producenta wykonawczego pełni także George R. R. Martin. Showrunnerem, producentem wykonawczym i autorem scenariusza do telewizyjnej adaptacji powieści jest Jeff Buhler. Producentami wykonawczymi są również Brian Nelson, Mike Cahill i Andrew McCarthy, a także Gene Klein, David Bartis i Doug Liman z Hypnotic; Alison Rosenzweig i Michael Gaeta z Gaeta Rosenzweig Films oraz Lloyd Ivan Miller i Alice P. Neuhauser z Lloyd Ivan Miller Productions.

Gretchen Mol (“Zakazane imperium") wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Serial "Nightflyers" zadebiutuje na Netflix w 2019 r. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×