"Nightflyers". Serial oparty na opowiadaniu George'a R.R. Martina wkrótce na Netflix! Zobacz zapowiedź [WIDEO]

Netflix udostępnił dziś kolejną zapowiedź serialu Nightflyers opartego na powieści George'a R.R. Martina! Co wiemy o tej produkcji? Kiedy premiera?

Multimedia

Serial "Nightflyers" to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Obsada o najfajniejszych momentach na planie. Co robili, gdy padał deszcz? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serial oparty na opowiadaniu George'a R.R. Martina - autora "Gry o Tron". W Polsce jego książka ukazała się pod tytułem Wędrowcy. Gretchen Mol (“Zakazane imperium") wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Poniżej możecie zobaczyć kolejną zapowiedź serialu "Nightflyers".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×