Nikodem Rozbicki: W te wakacje żyję na barce "Sen nocy letniej" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nikodem Rozbicki znany jest m.in. z seriali "Powiedz TAK!" oraz "Singielka". Był również gwiazdą wiosennej edycji "Dancing with the stars". Co będzie robił w wakacje? Okazuje się, że młody aktor nie pracuje tylko na planach produkcji telewizyjnych!

Multimedia

"Sen nocy letniej" to jedna z barek na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Jak się okazuje, jej współwłaścicielem jest znany z produkcji filmowych i serialowych, Nikodem Rozbicki! - Organizujemy tutaj świetnie koncerty w środy, czwartki, piątki i soboty. Sam także grywam jako DJ - wskazuje aktor, który prowadzi biznes razem ze swoim wspólnikiem, Marcinem Czarneckim. Oprócz wieczornych imprez, na barce można także posilić się w obecnej na górnym pokładzie restauracji.

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA". NIKODEM ROZBICKI O TYM, CZY IGOREK WYWINIE NOWY NUMER W 2. SEZONIE [WIDEO]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". NIKODEM ROZBICKI: ŻYCIE OSZUKASZ, ALE RAMY NIE OSZUKASZ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nikodem Rozbicki, którego wiosną 2016 mogliśmy oglądać w serialach "Powiedz TAK!" i "Singielka" oraz na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" (w parze z Agnieszką Kaczorowską), ma także firmę RCM (rc-m.pl). W jej ramach produkuje teledyski i organizuje trasy koncertowe. W czerwcu w "Śnie nocy letniej" będzie można posłuchać takich arystów jak m.in. francuski zespół BeMy, Dick4Dick czy Tede. Goście mają też okazję zobaczyć samego Nikodema Rozbickiego w akcji. Szczegółowy rozkład imprez na oficjalnym profilu "Snu..." na Facebooku.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×