"Nikomu ani słowa". Co zrobi ojciec psychiatra, aby uwolnić porwaną córkę? [RECENZJA]

Nieznani sprawcy porywają córkę cenionego nowojorskiego psychiatry. W zamian za jej uwolnienie żądają, by wydobył on bezcenne dla nich informacje od jednej ze swoich pacjentek.

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

Dr Nathan R. Conrad (Michael Douglas) jest uznanym psychiatrą zajmującym się problemami młodych ludzi. Pewnego dnia grupa brutalnych przestępców kierowana przez Patricka Kostera (Sean Bean) porywa jego 8-letnią córkę. Jednak w zamian za jej uwolnienie nie żądają pieniędzy - chcą, aby doktor nawiązał kontakt z niejaką Elizabeth (Brittany Murphy) i wydobył od niej sześciocyfrowy kod. Problem w tym, że owa 18-latka jest od dziesięciu lat pogrążona w katatonii i mimo wielokrotnych prób nikt nie potrafił jej wybudzić. A doktor ma na to zaledwie siedem godzin. Na dodatek przestępcy nafaszerowali kamerami jego dom i śledzą każdy jego ruch.

Filmów wykorzystujących ten lub podobny schemat były już dziesiątki, jeśli nie setki. Ten ma świetną obsadę i jest solidnie zrealizowany, co powoduje, że ogląda się go z dużą przyjemnością. A że szybko można się wszystkiego domyślić, nie szkodzi. Obserwowanie i odkrywanie tajemnic realizacji hollywoodzkich produkcji - bezcenne.

Piotr Radecki

"Nikomu ani słowa". Sprawdź datę emisji w telewizji

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×