nina busk

"Sanatorium miłości". Produkcja programu w poruszający sposób upamiętniła zmarłych uczestników. To nagranie wyciska łzy

Niedawno fanami "Sanatorium miłości" wstrząsnęła wiadomość o śmierci Edwarda Hulewicza - muzyka, który stworzył piosenkę do czołówki programu. Produkcja show postanowiła w wyjątkowy sposób upamiętnić nie tylko osobę piosenkarza, ale także innych zmarłych uczestników. Nagranie, które pojawiło się na Facebooku programu wzruszyło fanów formatu.

08.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Brała z życia garściami. Bez niej program nie odniósłby takiego sukcesu. Przypominamy wywiad z Niną Busk

Janina Busk z "Sanatorium miłości" odeszła niespodziewanie, a jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi fanami show TVP. Seniorka była twarzą 1. edycji i jak zauważają twórcy formatu, "bez jej uśmiechu, pogody duch i energii program nie odniósłby tak ogromnego sukcesu". Przypominamy rozmowę z Janiną Busk - miała wielki apetyt na życie.

03.08.2022Sanatorium miłości

Nina Busk nie żyje. Kochała taniec, podróże i ludzi. Wspominamy gwiazdę 1. edycji "Sanatorium miłości". Co jeszcze o niej wiadomo?

17 lipca 2022 roku media zelektryzowała informacja o śmierci Niny Busk - uczestniczki 1. edycji programu "Sanatorium miłości". Kuracjuszka szybko zdobyła sympatię telewidzów sprawą jej płomiennego serca, radości, energii i pasji do życia, którymi dzieliła się z innymi. Co jeszcze wiadomo o jednej z gwiazd 1. edycji "Sanatorium miłości"?

18.07.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×