Nina Terentiew: Są gwiazdy, które pomagają dla lansu [WIDEO]

Nina Terentiew nie wyklucza, że część gwiazd, które udzielają się charytatywnie, robi to tylko i wyłącznie w celu promocji swojej osoby.

Multimedia

Udział w kampanii społecznej, przedświąteczne spotkanie z chorymi dziećmi czy aukcja na rzecz potrzebujących to dla nich okazja do pokazania się i wykreowania wizerunku osoby, która potrafi współczuć i jest pełna empatii.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ I FILI METTLER POMAGAJĄ DZIECIOM Z AUTYZMEM [WIDEO] DLACZEGO DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA POMAGA LUDZIOM W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA? [WIDEO]

Zdaniem Niny Terentiew gwiazdy, które włączają się w akcje charytatywne, można podzielić na dwie grupy:

- Jedne pomagają dla lansu, inne pomagają z głębokiego porywu serca. Czy może ktokolwiek sądzić, że Bogdan Smoleń, sam schorowany, słaby, bezbronny pomaga słabszym od siebie dla lansu? Czy możemy pomyśleć, że Małgorzata Socha, jedna z najzdolniejszych polskich aktorek dla lansu rozśmiesza dzieci jako Doktor Clown? Ale oczywiście, gdybyśmy zaczęły się w to mocno wkręcać, to na pewno znajdziemy niejedną gwiazdę, robiącą to dla lansu - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Nina Terentiew, dyrektor programowy Telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×