Nina Terentiew zapewnia, że Kora pojawi się w wiosennej edycji "MBTM"

Stan zdrowia Kory nie jest znany, pewne jest jednak, że piosenkarka cierpi z powodu nowotworu, który mógł ją na długo wykluczyć z pracy. Wiadomo jednak, że Kora pojawi się w wiosennej edycji "MBTM".

Multimedia

Kora zasiada w jury programu "Must be the music". Gdy zaczęły pojawiać się doniesienia na temat złego stanu zdrowia piosenkarki, wywołało te spekulacje, czy zdecyduje się ona na udział w kolejnej edycji show. Jak zapewnia Nina Terentiew, dyrektor Polsatu, Kora zasiądzie w fotelu jurorskim na wiosnę.

CZYTAJ TAKŻE: KORA ZREZYGNUJE Z "MUST BE THE MUSIC"? KORA WRACA DO PRACY! - Osobiście, rozmawiałam z nią i czuje się już lepiej. Pełna chęci i zapału czeka na wiosenną edycję, w której ją zobaczymy - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Z takiego obrotu spraw cieszy się koleżanka Kory z jury, czyli Elżbieta Zapendowska.

- To świetnie, że wraca, jest niezastąpiona. Nawet przez chwilę nie wyobrażałam sobie, że może jej zabraknąć - cieszyła się juroroka na łamach "Faktu".

CZYTAJK TAKŻE: KAMIL SIPOWICZ: KORA CZUJE SIĘ DOBRZE, JEDZIEMY DO CZECZENII KAMIL SIPOWICZ PRZYZNAJE: KORA JEST POWAŻNIE CHORA, MA NOWOTWÓR

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×