nina terentiew

Tak pożegnano Ninę Terentiew. „Caryca telewizji” nie kryła wzruszenia! Była dyrektor programowa Polsat uhonorowana na wydarzeniu

Podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat uwaga wszystkich była skupiona na jednym: Ninie Terentiew, ustępującej z dotychczasowego stanowiska na rzecz Edwarda Miszczaka. Były kwiaty, gromkie brawa i liczne podziękowania, a określana zasłużenie „carycą telewizji” nie kryła łez wzruszenia. Zobaczcie zdjęcia!

02.02.2023Wiosenna ramówka 2023

„Sprawa dla reportera”. Elżbieta Jaworowicz na starych zdjęciach. Tak kiedyś wyglądała! Dała koncert widzom „Pytanie na śniadanie”

Elżbieta Jaworowicz to jedna z twarzy Telewizji Polskiej, w której od dekad prowadzi program „Sprawa dla reportera”. Celebrująca w tym roku 70-lecie swojej działalności stacja zaprosiła dziennikarkę do programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie zaśpiewała „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego. Wspominała również tzw. stare czasy, dzieląc się z widzami swoimi starymi zdjęciami. Sprawdźcie w galerii, jak kiedyś wyglądała Elżbieta Jaworowicz!

29.11.2022Sprawa dla reportera

„Pytanie na śniadanie”. Nina Terentiew wraca do TVP! „Caryca telewizji” pojawi się na Woronicza po 15 latach przerwy. „Czekamy z niecierpliwością”

Choć Nina Terentiew jest obecnie kojarzona z Telewizją Polsat, to przez sporą część swojej kariery pracowała dla Telewizji Polskiej. Okazuje się, że słynna „caryca telewizji” po 15 latach od odejścia z TVP znów pojawi się w siedzibie przy ul. Woronicza. Wszystko to z okazji 70-lecia TVP.

10.11.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×