"Nina". Zielińska, Lenska, Sadowska, Kijowska, Rycembel i Peszek na premierze filmu Olgi Chajdas! [ZDJĘCIA]

27 września w warszawskiej Kinotece odbyła się oficjalna premiera debiutanckiego filmu Olgi Chajdas pt. "Nina". Sprawdźcie, kto pojawił się na premierze! Kiedy "Nina" wejdzie do kin?

Multimedia

Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról w filmie "Nina", czyli Julii Kijowskiej, Elizy Rycembel, Andrzeja Konopki oraz Marii Peszek. Ponadto premierę swoją obecnością uświetnili Katarzyna Zielińska, Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński, Maria Sadowska oraz Paulina Chruściel.

Przewidywalne zwycięstwo "Zimnej wojny". Kto się boi "Kleru" Smarzowskiego? [KOMENTARZ+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Małżeństwo Niny (Julia Kijowska), trzydziestoparoletniej nauczycielki przechodzi kryzys. Od lat starają się o dziecko. Kolejne próby nie przynoszą rezultatu. Postanawiają więc poszukać surogatki. Tak poznają Magdę. Wydaje się idealną kandydatką. Nie wiedzą jednak, że jest lesbijką. Do czasu. Między kobietami rodzi się uczucie. "Nina" to historia nieoczekiwanej miłości, gdzie przegrani i wygrani stoją po tej samej stronie. Gdzie świat nie dzieli się na złych i dobrych, hetero- i homoseksualnych. To opowieść o gwałtownej miłości, której tradycyjne podziały nie interesują.

Julia Kijowska, Eliza Rycembel i Maria Peszek w debiucie Olgi Chajdas [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za reżyserię "Niny" odpowiada Olga Chajdas, która wraz z Martą Konarzewską napisała także scenariusz filmu. Autorem zdjęć jest Tomasz Naumiuk.

"NINA" W KINACH OD 5 PAŹDZIERNIKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×