"Nine Perfect Strangers". Znamy kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady nowego serialu. To gwiazdy "Strasznego filmu" i "Mr. Robot"

Ujawniono nazwiska kolejnych aktorów, którzy dołączają do obsady nowego serialu "Nine Perfect Strangers". To gwiazdy "Strasznego filmu" i "Mr. Robot".

Multimedia

"Nine Perfect Strangers" - obsada

Platforma Hulu zamówiła nowy serial, który ma powstać na podstawie powieści Liane Moriarty, autorki "Wielkich kłamstewek". Akcja "Nine Perfect Strangers" rozgrywa się w ośrodku SPA, do którego przybywa dziewięć osób, pragnących zmienić się fizycznie i duchowo. Wiadomo już, że Nicole Kidman wcieli się w Mashę, która kieruje ośrodkiem, a Melissa McCarthy i Luke Evans zagrają dwoje spośród dziewięciu gości SPA.

Nicole Kidman i Luke Evans w serialu na podstawie książki autorki "Wielkich kłamstewek"Zobacz więcej

Do obsady "Nine Perfect Strangers" dołączył także Bobby Cannavale, znany z takich produkcji jak "Mr. Robot" i "Irlandczyk". Aktor zagra kolejnego gościa SPA "Tny'ego".

W serialu pojawi się również Regina Hall, znana z serii "Straszny film". Hall wcieli się w Carmel - samotną matkę czwórki dzieci.

W obsadzie "Nine Perfect Strangers" znaleźli się także Michael Shannon, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie i Samara Weaving.

Zdjęcia do produkcji mają niedługo wystartować w Australii.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×