"Nine Perfect Strngers". Nicole Kidman i Luke Evans w serialu na podstawie książki autorki "Wielkich kłamstewek"

Nicole Kidman zajmie się produkcją serialu "Nine Perfect Strangers". Aktorka zagra także jedną z ról, a towarzyszyć jej będzie m.in. Luke Evans. O czym będzie nowy serial na podstawie książki autorki "Wielkich kłamstewek"?

Multimedia

"Nine Perfect Strngers" - nowy serial Nicole Kidman

Nicole Kidman zaangażowała się w nowy projekt serialowy. "Nine Perfect Strangers" powstanie w oparciu o powieść pod tym samym tytułem, której autorką jest Liane Moriarty. Pisarka ma na swoim koncie m.in. książkę "Wielkie kłamstewka", na podstawie której powstał odnoszący wielkie sukcesy serial HBO.

Nicole Kidman układa życie od nowa w kolejnym serialu twórcy "Wielkich kłamstewek". Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Akcja "Nine Perfect Strangers" rozgrywa się w ośrodku SPA, do którego przybywa dziewięć osób, pragnących zmienić się fizycznie i duchowo. Nicole Kidman wcieli się w kierującą ośrodkiem Mashę. Będzie też odpowiadać za produkcję serialu. Pomogą jej Bruna Papandrea oraz autorka książki. Za scenariusz odpowiedzialni są David E. Kelley, John Henry Butterworth oraz Samantha Strauss.

W obsadzie pojawią się także m.in. Melissa McCarthy, która będzie jedną z dziewięciu osób przybywających do SPA oraz Luke Evans, który wcieli się w Larsa - także jednego z gości. Serial powstaje na zlecenie platformy Hulu.

Nicole Kidman stworzy orientalny serial dla Amazona! O czym będzie?Zobacz więcej

%%GALERIA

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×