"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 1. Rafał Maślak i Robert Bandosz wrócili na tor! Dołączyła do nich gwiazda TikToka, Karolina Brzuszczyńska. Jak sobie poradzili?

Za nami pierwszy odcinek ekstremalnie emocjonującego show Polsatu "Ninja Warrior Polska"! W premierowym odcinku zobaczyliśmy wielkie powroty z Robertem Bandoszem, Last Man Standing z II edycji show, na czele, gwiazdorskie popisy Rafała Maślaka i niezwykle odważne kobiety – w tym gwiazda TIK TOKa – Way of Blonde, czyli Karolina Brzuszczyńska. Co się wydarzyło?

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Trzecia edycja "Ninja Warrior Polska" wystartowała 2 marca. W premierowym odcinku okazało się, że ninja-bakcyla połknął Rafał Maślak, którego mogliśmy oglądać w 1. sezonie. –Wróciłem do „Ninja”, bo chciałem zaktualizować swój stan formy – wyjaśnił z uśmiechem Mister Polski z 2014 roku. –Adrenalina, jaka pojawia się na torze, zabiera jakieś 50 procent koncentracji. Więc jest ciężko. Ale z drugiej strony – te emocje są uzależniające! - dodał.

Wśród powracających na tor znalazł się zabójczo przystojny i piekielnie zdeterminowany Robert Bandosz, czyli last man standing z II edycji show. -Wróciłem do „Ninja Warrior Polska”, bo chcę wejść na górę Midoryama i wiem, że w którejś edycji w końcu to uczynię – zapowiedział sportowiec.

Karolina Gilon o nowych odcinkach: Ten sezon jest pod hasłem kobiety! Poznajcie waleczne zawodniczki Zobacz więcej

W gronie najodważniejszych w 1. odcinku 3. edycji znalazła się także influencerka, youtuberka, instruktorka Taekwondo – Karolina Brzuszczyńska, znana pod pseudonimem Way of Blonde.

Sport od zawsze był dla mnie formą terapii. To taki czas tylko dla mnie, kiedy mogę oczyścić głowę. Kiedy przekraczam także granice swojego ciała i psychiki. Jako kobieta będąca w związku z inną kobietą, a także jako kobieta uprawiająca sporty walki często spotykam się z różnymi stereotypami. Myślę, że patrzenie na życie przez stereotypy jest po prostu ubogie. Swoją codzienną postawą chciałabym pokazywać ludziom, że mogą robić w życiu to, czego pragną. – wyznała popularna influencerka.

Jak pierwsi śmiałkowie poradzili sobie na najsłynniejszym torze przeszkód? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×