"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 4. Piotr Kupicha zaszalał! Jak poradził sobie na torze? Kto awansował do finału?

Za nami 4. odcinek programu "Ninja Warrior Polska 3"! Walka o wielki finał wciąż trwa! Tym razem gościem specjalnym show był... Piotr Kupicha! Jak wokalista zespołu Feel poradził sobie z torem przeszkód? Sprawdźcie!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 4 - co się wydarzyło?

Jest właścicielem jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskim światku muzycznym. Przyjął zaproszenie do udziału w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jakie wyzwania go czekają. Wrodzony optymizm nie opuszczał go do momentu wejścia na najsłynniejszy tor przeszkód… Piotr Kupicha ewidentnie nie wiedział na co się pisze!

Mało kto wie, że Piotr Kupicha to wyśmienity wspinacz. Ma za sobą kurs wspinaczkowy w Tatrach Wysokich. Zamarła Turnia była dla niego najlepszą lekcją techniki i pokory. Przygodę ze wspinaczką zaczynał od ścianki na sali gimnastycznej, jednak szybko przeniósł się w plener. Jak sam przyznaje, każda wyprawa to dla niego nie tylko skok adrenaliny, ale też czas przemyśleń i rozmowy z samym sobą. Czy tego samego oczekiwał, przyjmując zaproszenie do udziału w „Ninja Warrior Polska”?

Łukasz Kadziewicz pokazał "sześciopak"! Dzielnie walczył, a resztę "dowyglądał"Zobacz więcej

Dostałem jasną informację, mam tutaj przyjechać i zrobić robotę. Więc ubrałem się ładnie jak na koncert i jestem! – mówi wokalista zespołu „Feel”. - Zostałem wkręcony i nie ma już odwrotu. Muszę wykorzystać swoje umiejętności wspinaczkowe, skałkowe i lekkoatletyczne, aby nie zaliczyć basenu przy pierwszej przeszkodzie!

Przygotowanie „wizualne” do programu nie uszło uwadze komentatorów. - W kategorii najlepiej ubranego uczestnika wszystkich edycji „Ninja Warrior Polska” wygrywa… Piotr Kupicha! – podsumował Łukasz „Juras” Jurkowski. Niestety, urok nie wystarczył, Piotr Kupicha szybko swoją przygodę z programem zakończył w wodzie!

Do finału "Ninja Warrior Polska 3" awansowali: Mariusz Bulandra, Sebastian Kasprzyk, Ivan Kohut oraz Krystian Drzewiecki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×