"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 5. Piotr z "Love Island" i Rafał Jonkisz na słynnym torze! Kto awansował do finału?

Za nami 5. odcinek "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się Miss Polski 2018, Olga Buława oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz. Na ekstremalnie trudnym torze przeszkód sprawdził się także 36-letni Piotr Szczurek, trener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości". Jak im poszło? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Sportowy duch w pięknym ciele, czyli Miss i Mister na torze w „Ninja Warrior Polska”

Piękna, ambitna i niezwykle odważna Olga Buława lubi ekstremalne wyzwania. -Moje cele życiowe są zazwyczaj szalone i z pozoru wydają się nieosiągalne, a jednak udaje mi się je realizować – wyjaśnia utytułowana piękność. Miss Polski 2018, Miss Universe Poland 2019, Miss Congeniality Universe 2019 w jednej osobie jest absolwentką wydziału prawa, którą jeszcze do niedawna najczęściej można było spotkać w… przestrzeni powietrznej. Olga pracuje bowiem jako stewardessa. Praca „na wysokościach” to dla niej codzienność, tak więc przechodzenie przez przeszkody, zawieszone na dużej wysokości nie powinno stanowić większego problemu. Jej marzeniem w kontekście "Ninja Warrior Polska" było przejście… pierwszej przeszkody! -Jak tego dokonam, chyba sama sobie kupię medal! - mówiła

Piotr Kupicha zaszalał! Jak poradził sobie na torze? Kto awansował do finału?Zobacz więcej

Na tor "Ninja Warrior Polska" powrócił w 5. odcinku Rafał Jonkisz! -Tor z 3. edycji jest trudniejszy niż ten, na którym spróbowałem swoich sił wcześniej. "Ninja Warrior Polska" to dla mnie rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa. - stwierdził.

Trener Jurasa, a także uczestnik „Love Island. Wyspa Miłości” w „Ninja Warrior Polska”

36-letni Piotr Szczurek, trener personalny z Warszawy, znany także jako "miejski drwal", od kilku tygodni szuka miłości w popularnym show Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości". Jakby tego było mało, postanowił także sprawdzić się na ekstremalnie trudnym torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska". Niewielu wie, że Piotr trenuje z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim!

Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej – wyznał w programie.

Bez wątpienia sport odegrał w życiu „miejskiego drwala” bardzo dużą rolę. - Tak naprawdę w sporcie uczymy się przegrywać. Otrzepać się i iść dalej – twierdzi.

Do finału "Ninja Warrior Polska 3" awansowali: Wojciech Sobierajski, Bolesław Sobierajski, Piotr Lisiczka, Łukasz Chodowski

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×