"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 6. Powracający na tor Ninja Warrior Polska Michał Grochoła, żołnierka Sandra Drabik i nauczycielka Agnieszka Rynkiewicz! Czy ktoś z nich awansował do finału?

Za nami 6. odcinek 3. sezonu "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się m.in. powracający do programu Ninja Warrior Polska trener personalny Michał Grochoła, żołnierka i sportsmenka Sandra Drabik oraz nauczycielka klas 1-3, Agnieszka Rynkiewicz. Zmagali się z nimi również Michał Kądziela, a także Tomasz Barański. Kto pokazał moc? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Dobry suchy ratownik i nauczycielka od "bąbelków" na torze w „Ninja Warrior Polska”

Powracający na tor Ninja Warrior Polska 28-letni Michał Grochoła z Mikołowa to jeden z faworytów tej edycji. W generalnej klasyfikacji 2. sezonu show zajął drugie miejsce jako zawodnik, który zaszedł najdalej na torze finałowym. Sport daje mu mnóstwo satysfakcji i jest dla niego źródłem utrzymania – pracuje jako trener personalny. Jako dziecko miał dużą nadwagę. - Nie lubiłem siebie, mam bardzo mało zdjęć z tego okresu. Przełomowym momentem w moim życiu było ubieganie się do klasy sportowej. Przeszedłem na dietę, zacząłem intensywnie ćwiczyć. I tak zostało do dziś. Udział w poprzedniej edycji „Ninja Warrior Polska” utwierdził mnie w przekonaniu, że to, co robię, ma sens. – powiedział Michał.

W programie starło się ze sobą dwóch Michałów. Drugi - Kądziela - pracuje jako ratownik. -Dobry ratownik to suchy ratownik - stwierdził uczestnik.

Piotr z "Love Island" i Rafał Jonkisz na słynnym torze! Kto awansował do finału?Zobacz więcej

Swojego szczęścia na torze spróbowała 33-letnia Sandra Drabik z Kielc, żołnierka Wojska Polskiego i sportsmenka, reprezentantka w Boksie Olimpijskim od 2009 roku. Zdobyła srebrny oraz brązowy medal Mistrzostw Europy oraz brązowy i srebrny medal Igrzysk Europejskich. Uczestniczyła w Mistrzostwach Świata, gdzie zajęła 5. miejsce. Brała udział w kwalifikacjach Olimpijskich. Swoją przygodę ze sportem Sandra zaczynała od kickboxingu. Dwa razy zdobyła Mistrzostwo Świata, dwa razy - Mistrzostwo Europy. Na jednym ze zgrupowań koleżanki nie zgodziły się z werdyktem sędziego i dotkliwie ją pobiły. Kontuzja ręki na długie miesiące wykluczyła kielczankę z uczestnictwa w zawodach. Ona jednak mimo bólu wróciła do trenowania.

Na tor Ninja Warrior Polska odważyła się wejść także 37-letnia Agnieszka Rynkiewicz z Bogdańca. Skromna i niepozorna nauczycielka wczesnoszkolna to kobieca faworytka tej edycji. Była bezkonkurencyjna wśród pań pod każdym względem podczas castingów do programu. Od dwóch lat startuje w biegach z przeszkodami OCR. - W 2019 r udało mi się zdobyć tytuł dwukrotnej mistrzyni Polski – oświadczyła Agnieszka, która nazywa swoich małych podopiecznych "bąbelkami".

Najstarszy uczestnik „Ninja Warrior Polska”

Niezwykłym hartem ducha i urokiem osobistym wykazał się 69-letni Marek Buchowski, były kierowca, a w wojsku - ratownik. Na torze pokazał się od najlepszej strony. W studio dopingowała go żona. Niestety, najstarszy uczestnik show zmarł w styczniu tego roku. Jesienią 2020 roku, podczas nagrań do programu, publiczność zgotowała mu wielką owację, podobnie jak prowadzący: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Do wielkiego finału "Ninja Warrior Polska 3", który odbędzie się za tydzień, awansowała czwórka uczestników: Michał Grochoła, Michał Kądziela, Daniel Barański, Jarosław Jarosz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał K. (gość)

    W programie Ninja Warrior Polska było dwóch Michałów: Michał Grochoła i Michał Kądziela. Michał Kądziela jest ratownikiem i to on powiedział, że "dobry ratownik to suchy ratownik" a nie Michał Grochoła jak wynika z tego artykułu. Polecam oglądać z większą uwagą. Pozdrawiam.

    07.04.2021 00:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×