"Ninja Warrior Polska" FINAŁ. Zawodnicy zmierzyli się z finałowym torem! Kto zdobył tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja?

Czas na poznanie pierwszego polskiego Prawdziwego Wojownika Ninja! Na polu walki o tytuł pierwszego w Polsce Ninja zostało 24 śmiałków. Przed nimi tor karkołomny finałowy i cel – góra Midoryama. Kto zaliczył nowe przeszkody i dołączył do elitarnego grona Ninja Warrior? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale pierwszej edycji "Ninja Warrior Polska"!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" - FINAŁ

W finałowym odcinku „Ninja Warrior Polska” pierwszy tor przeszkód jest zdecydowanie trudniejszy i składa się z następujących etapów: 5 Kroków, Kula armatnia, Wirujący most 2, Pajęczyna, Wiszące okna, Krzywa ściana, Spacer Hydraulika, Skok pająka, Przeprawa przez komin. Trzeba go pokonać w 4 minuty.

Siostry Bukowskie i Patrycja Wieja z "Projektu Lady" w ostatnim odcinku przed finałem! Zobacz więcej

Pierwszy zaczął Kamil Słomkowski, ale pokonała go pajęczyna, zaś Kamila Jasińskiego - kula armatnia. Potem oglądaliśmy zmagania Sebastiana Kasprzyka, skarżącego się na problemy z ruchomością bioder, które sprawiły, że odpadł na skoku pająka. Najmłodszy z braci Józefiak, Tomek, poległ z kolei na trzeciej przeszkodzie. Łukasz Konarski jako instruktor sportowy świetnie radził sobie z torem, ale jednak nie udało mu się go ukończyć.

Aż siedmiu kolejnych uczestników nie poradziło sobie z wiszącymi oknami. Dopiero Isaac Estevez – profesjonalny tester Ninja Warrior - pokazał uczestnikom, jak to się robi i pokonał tor! Jakub Sielczak-Rum zachował spokój, przez co był zbyt powolny i skończył mu się czas przed ostatnią przeszkodą. Kolejnym uczestnikiem był Ivan Kohut, któremu udało się zameldować na końcu toru! Znany z "Top Model", Michał Baryza, Mateusz Skrodzki oraz Jakub Zawistowski również odnieśli ten sukces! Ta czwórka przeszła do kolejnego etapu!

Szczere wyznania i łzy wzruszenia w finale! Która para wygrała? Wybrali miłość czy pieniądze?Zobacz więcej

Drugi tor to: Dziurawy Most, Śmigło i liny, Ruchomy drążek, Ruchome kładki, Ściany Herkulesa oraz Podwieszane płyty, Zwis z klifu i Podwieszana poprzeczka. Michał Baryza odpadł na kładkach, Jakub Zawistowski na płytach, a Ivan Kohut przegrał z czasem. Mateusza Skrodzkiego pokonała pierwsza przeszkoda. Nikt nie zmierzył się z górą Midoryama, więc nie poznaliśmy nowego Wojownika Ninja.

Jakub Zawistowski wygrał specjalny medal Ninja Warrior Polska - "Last man standing"!

Zobacz galerię

Aleksandra Szwed przeszła przez morderczy tor? "Pierwszy raz stanęłam jak wryta"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×