ninja warrior polska finał

"Ninja Warrior Polska" FINAŁ. Zawodnicy zmierzyli się z finałowym torem! Kto zdobył tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja?

Czas na poznanie pierwszego polskiego Prawdziwego Wojownika Ninja! Na polu walki o tytuł pierwszego w Polsce Ninja zostało 24 śmiałków. Przed nimi tor karkołomny finałowy i cel – góra Midoryama. Kto zaliczył nowe przeszkody i dołączył do elitarnego grona Ninja Warrior? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale pierwszej edycji "Ninja Warrior Polska"!

15.10.2019Ninja Warrior Polska

Przeczytaj także:

"Ninja Warrior Polska 5". Marcjanna Lelek była gwiazdą "M jak miłość". Teraz zobaczymy ją w innej odsłonie!

Obycie z kamerami ma, dodatkowo - jak na aktorkę przystało - potrafi zaczarować publiczność. Jednak czy to wystarczy, aby poradzić sobie z przeszkodami w ekstremalnie trudnym show sportowym? Aktorka Marcjanna Lelek podjęła się wyzwania, które wymaga prawdziwej odwagi. Jej zmagania w „Ninja Warrior Polska” będziemy mogli śledzić w najbliższy wtorek, 15 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

15.03.2022Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 2". Robert Bandosz jako Last Man Standing wygrał 2. edycję show Polsatu. Wcześniej przeszedł załamanie nerwowe!

Brawurowo i z lekkością przeszedł przez większość ekstremalnie trudnych przeszkód na torach finałowych, jednak nie udało mu się stanąć oko w oko z legendarną górą Midoryama. Faworyt II edycji "Ninja Warrior Polska" Robert Bandosz z Sierpc był najlepszy spośród 24 zawodników ubiegających się o tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja i 150 tys. złotych.

14.10.2020Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 2" FINAŁ. Ekstremalnie ciężka walka o zwycięstwo, która mogła skończyć się szpitalem! Robert Bandosz wygrał program!

Przez 6 ostatnich tygodni byliśmy świadkami nieprawdopobonych zmagań najodważniejszych Polek i Polaków na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie. Teraz pora na ostateczne starcie. Czy tym razem w Polsce znajdzie się prawdziwy wojownik ninja? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale "Ninja Warrior Polska 2" i kto wygrał!

13.10.2020Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska" odcinek 5. Adam Fidusiewicz i Alan Andersz zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem! Kto przeszedł do finału? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Kolejni śmiałkowie zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem "Ninja Warrior Polska". Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. W 5. odcinku do rywalizacji dołączyli aktorzy: Adam Fidusiewicz, Alan Andersz, a także zwycięzca drugiej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jak sobie poradzili? Sprawdź, co wydarzyło się w "Ninja Warrior Polska"!

01.10.2019Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska". Aleksandra Szwed poprowadzi nowy program Polsatu! Znajdzie prawdziwego Wojownika Ninja?

Pełen emocji program przetestuje sprawność i wytrzymałość zawodników. „Ninja Warrior Polska” od ponad 20 lat nie schodzi z ramówek telewizyjnych na całym świecie. Jesienią w Polsacie zadebiutuje polska wersja. Uczestnicy zmierzą się z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Ich wyczyny komentować będą Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski, a program poprowadzi Aleksandra Szwed. Kto zostanie pierwszym polskim ninją?

26.07.2019Ninja Warrior Polska

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×