"Ninja Warrior Polska". Jerzy Mielewski przeszedł niesamowitą metamorfozę! Przeszczep włosów odmienił życie znanego dziennikarza. Pokazujemy, jak wyglądał kiedyś

Jerzy Mielewski od lat występuje w telewizji jako komentator sportowy i prezenter telewizyjny. Obecnie dziennikarz podczas swoich występów telewizyjnych zachwyca widzów swoją aparycją, a także nienagannie ułożoną fryzurą. Okazuje się, że kiedyś było zupełnie inaczej. Wszystko się zmieniło dzięki przeszczepowi włosów, na który swego czasu zdecydował się Jerzy Mielewski. Pokazujemy, jak wyglądał znany prezenter przed zabiegiem. Różnica jest kolosalna!

Multimedia

Jerzy Mielewski - kariera telewizyjna

Jerzy Mielewski urodził się 27 października 1980 roku w rodzinie z głęboko zakorzenionymi tradycjami sportowymi. Jego ojciec, Jerzy Bogdan Mielewski był swego czasu sędzią piłkarskim, a także prezesem klubu piłkarskiego Huragan Wołomin. Sam Jerzy postanowił w czasach swojej młodości związać się z siatkówką. Będąc w liceum, występował w siatkarskim klubie MDK Warszawa.

W świecie telewizji Jerzy Mielewski zaistniał w 2002 roku, kiedy to dołączył do redakcji sportowej Polsatu. Dziennikarz był współautorem i prowadzącym program o siatkówce "Punkt, Set, Mecz". Poprowadził również program dotyczący mistrzostw świata w siatkówce w Polsce w 2014 roku. Obecnie komentuje on głównie mecze siatkówki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, prowadzi także prowadzi różne serwisy sportowe. Telewidzowie z pewnością znają go z roli współprowadzącego program "Ninja Warrior Polska".

Sara James wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Jak jej poszły przesłuchania?Zobacz więcej

Jerzy Mielewski przeszedł niesamowitą metamorfozę! Przeszczep włosów odmienił życie znanego dziennikarza

Nie każdy może mieć świadomość tego, jak kiedyś wyglądał Jerzy Mielewski. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są starannie dobrane stroje, oraz nienagannie ułożona fryzura. Okazuje się jednak, że znany prezenter swego czasu miał spory problem z łysieniem.

Choć wiele osób temat przeszczepu włosów mógłby być krępujący, to Krzysztof Mielewski postanowił nie kryć się z tym, że nie podoba mu się łysina na jego głowie i w tym celu swego czasu udał się do jednej z tureckich klinik, aby coś z tym zrobić. Co więcej, dziennikarz postanowił zrelacjonować zabieg transplantacji włosów w znanym programie telewizyjnym "Galileo". Jak widać, specjaliści z kliniki spisali się rewelacyjnie, ponieważ dziś na głowie Jerzego Mielewskiego nie ma śladu po wcześniejszej łysinie.

Zobaczcie, jak wyglądał Krzysztof Mielewski zanim zdecydował się na przeszczep włosów. Różnica jest kolosalna!

Zobacz galerię

Małgorzata Tomaszewska skradła całe show! Patrzymy na jej stare zdjęcia i nie wierzymy. Co za kolor włosów!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×