"Ninja Warrior Polska" odcinek 2. Znany aktor i Mister Polski w programie! Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Drugi odcinek "Ninja Warrior Polska" już za nami! Wielkim zaskoczeniem było pojawienie się w nim znanego aktora - Mateusza Banasiuka! Jak mu poszło? Kto pokonał tor eliminacyjny, a kto przeszedł do finału? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W drugim odcinku "Ninja Warrior Polska" zobaczyliśmy zmagania kolejnych 34 uczestników, którzy walczyli o wejście do finału. Dołączą oni do Piotra Hejmana, Łukasza Konarskiego, Michała Baryzy i Jakuba Sielczaka-Ruma. Tor eliminacyjny trochę się zmienił - to 6 przeszkód: Pięć kroków, Szybowiec, Wirujący most, Wisząca półka, Obrotowe kosze i Krzywa ściana. Zmagania uczestników komentują Jerzy Mielewski oraz Łukasz "Juras" Jurkowski. Program prowadzi Aleksandra Szwed.

Dramatyczna kontuzja w 1. odcinku! Komu udało się pokonać morderczy tor?Zobacz więcej

"Ninja Warrior Polska" odcinek 2. - uczestnicy

Okazało się, że najtrudniejszą przeszkodą jest Szybowiec - odpadło na nim aż 4 uczestników pod rząd!. Złą passę przerwał Tomasz Zgutka, ale niestety doszedł tylko do piątego etapu. Jakub Zawistowski zadedykował swój sukces nowo poślubionej żonie i wygląda na to, że mu się to opłaciło, bo jako pierwszy pokonał cały tor eliminacyjny! Później pojawiło się też trzech braci - Piotr, Paweł, Tomasz Józefiak. Są różni i wybrali różne drogi zawodowe, ale łączy ich miłość do sportu. Niestety tylko najmłodszy Tomek poradził sobie ze wszystkimi przeszkodami.

Mateusz Banasiuk uczestnikiem nowego show Polsatu! Pokonał morderczy tor?Zobacz więcej

W tym odcinku zobaczyliśmy też uczestników, których doskonale znamy - aktora Mateusza Banasiuka oraz Mistera Polski i akrobatę w jednym - Rafała Jonkisza. Obaj nie przeszli dalej. Widzieliśmy też zmagania Pawła Mateńczuka - byłego żołnierza, który jest niektórym znany pod pseudonimem Naval, pod którym pisze książki. Niestety nie zobaczymy go w dalszych etapach.

W sumie tor eliminacyjny pokonało 9 uczestników. Dołączył do nich Paweł Józefiak z racji najlepszego wyniku i ta dziesiątka walczyła dalej.

Tor półfinałowy pozostał bez zmian - jego etapy to: Huśtawka z opon, Śmigło i lina, Ruchomy drążek, Aleja spodków oraz Przeprawa przez komin. Tor okazał się za trudny - tylko Ivan Kohut i Jakub Zawistowski go pokonali! Oprócz nich przeszło dalej dwóch uczestników, którzy mieli najlepsze czasy - byli to Sebastian Kasprzyk oraz Tomasz Józefiak.

Patrycja Wieja z "Projektu Lady" uczestniczką nowego show Polsatu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×