"Ninja Warrior Polska" odcinek 3. Kobiety przejmują tor! Jak poradził sobie Rafał Maserak? Kto przeszedł dalej? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Trzeci odcinek "Ninja Warrior Polska" już za nami! Zobaczyliśmy w nim m. in. zmagania popularnego tancerza - Rafała Maseraka! Jak sobie poradził? Kto pokonał tor eliminacyjny, a kto przeszedł do finału? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Dziś poznaliśmy kolejnych 34 śmiałków, którzy postanowili zmierzyć się z morderczo trudnym torem. Najlepsi dołączą do ósemki półfinalistów. Tym razem tor eliminacyjny w "Ninja Warrior Polska" składał się z następujących 6 przeszkód: 5 kroków, Zjazd na chustach, Ruchome monety, Latająca wiewióra, Rzut pierścieniem i jak zwykle - Krzywa ściana. Zmagania uczestników komentują Jerzy Mielewski oraz Łukasz "Juras" Jurkowski. Program prowadzi Aleksandra Szwed.

Znany aktor i Mister Polski w programie! Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

"Ninja Warrior Polska" odcinek 3. - uczestnicy

W dzisiejszym odcinku tor przejęły kobiety! Zobaczyliśmy ich znacznie więcej niż w poprzednich epizodach, ale żadnej nie udało się przejść całego toru, choć Marta Staroń była bardzo blisko. Tym razem najtrudniejszą przeszkodą dla uczestników okazała się Latająca wiewióra - przegrało z nią aż osiem osób pod rząd. Poradził sobie z nią dopiero Tomasz Oślizło, który przeszedł cały tor! W tym odcinku pojawił się też tancerz znany z "Tańca z gwiazdami" - Rafał Maserak. Próbował pokonać tor w stroju inspirowanym "Flintstonami", ale niestety odpadł na etapie Ruchomych monet.

Rafał Maserak mierzy się z morderczym torem! Jak mu pójdzie?Zobacz więcej

Widzieliśmy też zmagania Karoliny Pilarczyk, czyli "królowej polskiego driftu", ale pokonała ją pierwsza przeszkoda. W sumie 8 uczestnikom udało się przejść cały tor! Dołączyli do nich Karol Ciepiela i Marta Staroń, z racji najlepszych wyników.

Następnie obserwowaliśmy 10 najlepszych uczestników na torze półfinałowym. To 5 przeszkód (Huśtawka z opon, Śmigło i lina, Ruchomy drążek, Aleja spodków oraz Przeprawa przez komin), które udało się pokonać tylko dwóm uczestnikom - byli to Maksym Riznyk i Mateusz Karczmarski. Oprócz nich dalej przeszli: Krzysztof Starowicz oraz Kamil Słomkowski.

Aleksandra Szwed przeszła przez morderczy tor? "Pierwszy raz stanęłam jak wryta"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×