"Ninja Warrior Polska" odcinek 3. Tomasz Ciachorowski w programie! Jak aktor poradzi sobie z torem przeszkód?

W "Ninja Warrior Polska" pojawi się kolejna gwiazda! Tym razem z trudnym torem przeszkód zmierzy się aktor Tomasz Ciachorowski! Uda mu się przejść dalej? Sprawdź

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" sezon 2. odcinek 3. we wtorek, 15.09.2020 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Superprzystojniak Tomasz Ciachorowski chce udowodnić, że nie tylko uroda i talent są jego mocną stroną. Czy regularne wizyty na siłowni pomogą mu wywalczyć zwycięstwo w show „Ninja Warrior Polska” i zgarnąć 150 tys. złotych?

Agata Biernat, Marek Kaliszuk i oświadczyny na słynnym torze! Kto awansował do finału?Zobacz więcej

Aktor Tomasz Ciachorowski zasilił grono najodważniejszych celebrytów, którzy podjęli wyzwanie, by sprawdzić się na najoryginalniejszym torze przeszkód na świecie. - Pozwoliłem sobie na brawurę i zdecydowałem się na udział w show jako uczestnik. Nie oczekuję jednak zbyt wiele – komentuje aktor. - Dość późno podjąłem decyzję o sprawdzeniu się w roli ninja. Wydaje mi się, że regularnie, co prawda, treningi na siłowni i kilka wizyt w parku trampolin to stanowczo za mało, aby osiągnąć sukces - dodaje.

Czy przez Tomka Ciachorowskiego przemawia wrodzona skromność? O tym przekonamy się już 15 września o godz. 20:05 w 3. odcinku „Ninja Warrior Polska”!

Zobacz galerię

Tomasz Ciachorowski w "Ninja Warrior Polska"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×