"Ninja Warrior Polska" odcinek 6. Siostry Bukowskie i Patrycja Wieja z "Projektu Lady" w ostatnim odcinku przed finałem! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Wysportowane influencerki pokazały, na co je stać na naszym torze. Patrycja i Martyna to znane blogerki, które miały ogromny apetyt na sukces w programie. Nie inaczej było z Patrycją Wieją, która jak sama przyznała, od wielu lat marzyła, aby wystartować w "Ninja Warrior Polska". Sprawdź, co się wydarzyło?

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

To już ostatni odcinek przed wielkim finałem "Ninja Warrior Polska"! Zmagania uczestników komentowali jak zwykle Jerzy Mielewski oraz Łukasz "Juras" Jurkowski. Program prowadzi Aleksandra Szwed, która rozmawia z uczestnikami, którym nie udało się przejść toru. Tym razem z 6 przeszkodami na torze eliminacyjnym zmierzyły się m.in. znane influencerki i zwyciężczyni "Projektu Lady"!

Adam Fidusiewicz i Alan Andersz zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem! Kto przeszedł do finału? Zobacz więcej

"Ninja Warrior Polska" odcinek 6. - uczestnicy

Pierwszy na torze eliminacyjnym pojawił się Rafał Kolejna była pracująca w urzędzie Gabriela Stępień. Niestety oboje polegli na drugiej przeszkodzie - locie szybowcem. Prawie dwumetrowy Andrzej Zawadzki także nie dał rady dotrzeć do mety. Siostry Bukowskie wniosły wiele pozytywnych emocji do Areny Gliwic. Obie piękne, wysportowane, szalone i gotowe na zwycięstwo. Jako pierwsza wystartowała starsza z sióstr, Patrycja. Z boku dumnie wspierała ją Martyna, która bacznie obserwowała każdy ruch. Krzyczała, podpowiadała, a przede wszystkim zachęcała do walki. Po chwili przyszedł czas także na nią. Zarówno Patrycję, jak i Martynę pokonał szybowiec.

Patrycja Wieja niejednokrotnie pokazywała, że potrafi walczyć o siebie. - Mam nadzieję, że kolejny raz udowadniam wam, że marzenia się spełniają! Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! - powiedziała uczestniczka. Niestety, szybowiec pokonał także ją. W tym odcinku bardzo niewielu osobom udało się przejść cały tor eliminacyjny. Dzięki temu do kolejnej rundy weszli także ci, którzy nie dotarli do komentatorów.

Rafał Maślak i Andrzej Młynarczyk przeszli tor? Komu tym razem udało się wejść do finału?Zobacz więcej

Ostatecznie tor półfinałowy ukończyło trzech zawodników: 31-letni magister wychowania fizycznego z Lublina - Michał Wojciechowski (czas: 02:36:01), 22-letni trener akrobatyki - Witalij Orichowski (01:34:04) i 24-letni trener parkour z Gdyni - Krystian Czaplicki (01:56:00). 20-letni Wiktor Kiełpikowski z Wrocławia, choć zawodnik dwa razy wykąpał się w basenie, także zaliczył się do grona zwycięzców. Najpierw nie złapał się jednego z koszy, a potem nie utrzymał się na drugim spodku w półfinale. Dobry czas na obu torach pozwolił mu przejść dalej. Reprezentant armii zamknął stawkę dwudziestu czterech finalistów "Ninja Warrior Polska".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×