"Ninja Warrior Polska". Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu show Polsatu. Kiedy premiera w TV?

Hala Arena Gliwice jeszcze nie ochłonęła z emocji po nagraniach do 2. sezonu "Ninja Warrior Polska", a już rozpoczęły się prace nad 3. edycją show Polsatu.

Multimedia

Polacy pokochali show Polsatu, bo w "Ninja Warrior Polska" niczego nie da się przewidzieć, a najdrobniejsza dekoncentracja czy błąd dyskwalifikują uczestników. To program, który łączy pokolenia - uwielbiają go widzowie w każdym wieku. Ambicja miesza się z rozczarowaniem, a łzy szczęścia ze łzami porażki. Na tym właśnie polega fenomen show na świecie – dostarcza emocji, jakich nie da się podrobić.

Aleksandra Szwed nie pojawi się w 2. edycji w roli prowadzącej. Wiemy, kto ją zastąpi!Zobacz więcej

Z każdą kolejną edycją polscy zawodnicy, ubiegający się o tytuł Wojownika Ninja, są coraz lepiej przygotowani i jeszcze bardziej zdeterminowani, by pokazać, na co ich stać. Wśród uczestników jest bardzo wielu takich, których słynny tor pokonał w poprzednich sezonach. Duch walki jednak nie umiera nigdy!

Na razie nie wiadomo, kiedy 3. sezon "Ninja Warrior Polska" będzie można oglądać w tv. 2. edycja show "Ninja Warrior Polska" będzie emitowana jesienią br. w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×