ninja warrior polska zwycięzca

"Ninja Warrior Polska" FINAŁ. Zawodnicy zmierzyli się z finałowym torem! Kto zdobył tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja?

Czas na poznanie pierwszego polskiego Prawdziwego Wojownika Ninja! Na polu walki o tytuł pierwszego w Polsce Ninja zostało 24 śmiałków. Przed nimi tor karkołomny finałowy i cel – góra Midoryama. Kto zaliczył nowe przeszkody i dołączył do elitarnego grona Ninja Warrior? Sprawdźcie, co wydarzyło się w finale pierwszej edycji "Ninja Warrior Polska"!

15.10.2019Ninja Warrior Polska

Przeczytaj także:

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 5. Piotr z "Love Island" i Rafał Jonkisz na słynnym torze! Kto awansował do finału?

Za nami 5. odcinek "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się Miss Polski 2018, Olga Buława oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz. Na ekstremalnie trudnym torze przeszkód sprawdził się także 36-letni Piotr Szczurek, trener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości". Jak im poszło? Zobacz zdjęcia!

30.03.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska". Program telewizji Polsat powraca z 2. sezonem! Kiedy premiera?

Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty program, hit jesiennej ramówki we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat! Sprawdźcie, kiedy spodziewać się premiery 2. sezonu "Ninja Warrior Polska"!

06.08.2020Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska" odcinek 5. Adam Fidusiewicz i Alan Andersz zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem! Kto przeszedł do finału? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Kolejni śmiałkowie zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem "Ninja Warrior Polska". Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. W 5. odcinku do rywalizacji dołączyli aktorzy: Adam Fidusiewicz, Alan Andersz, a także zwycięzca drugiej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jak sobie poradzili? Sprawdź, co wydarzyło się w "Ninja Warrior Polska"!

01.10.2019Ninja Warrior Polska

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×