Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 5". Marcjanna Lelek była gwiazdą "M jak miłość". Teraz zobaczymy ją w innej odsłonie!

Obycie z kamerami ma, dodatkowo - jak na aktorkę przystało - potrafi zaczarować publiczność. Jednak czy to wystarczy, aby poradzić sobie z przeszkodami w ekstremalnie trudnym show sportowym? Aktorka Marcjanna Lelek podjęła się wyzwania, które wymaga prawdziwej odwagi. Jej zmagania w „Ninja Warrior Polska” będziemy mogli śledzić w najbliższy wtorek, 15 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

15.03.2022Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 4" odcinek 1. Krew, pot i łzy na torze przeszkód! Dużo nowości w programie! Swoich sił spróbowała Ruda z Red Lips!

Za nami 1. odcinek programu "Ninja Warrior Polska 4". Widzowie byli świadkami nieprawdopodobnych zmagań, okraszonych sportową rywalizacją i niespodziewanymi zwrotami akcji. To igrzyska prawdziwych wojowników, w których głównymi nagrodami są prestiżowy tytuł Ninja Warrior oraz 150 tys. złotych! Swoich sił na torze przeszkód spróbowała Ruda z Red Lips!

31.08.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 6. Powracający na tor Ninja Warrior Polska Michał Grochoła, żołnierka Sandra Drabik i nauczycielka Agnieszka Rynkiewicz! Czy ktoś z nich awansował do finału?

Za nami 6. odcinek 3. sezonu "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się m.in. powracający do programu Ninja Warrior Polska trener personalny Michał Grochoła, żołnierka i sportsmenka Sandra Drabik oraz nauczycielka klas 1-3, Agnieszka Rynkiewicz. Zmagali się z nimi również Michał Kądziela, a także Tomasz Barański. Kto pokazał moc? Zobacz zdjęcia!

06.04.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 5. Piotr z "Love Island" i Rafał Jonkisz na słynnym torze! Kto awansował do finału?

Za nami 5. odcinek "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się Miss Polski 2018, Olga Buława oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz. Na ekstremalnie trudnym torze przeszkód sprawdził się także 36-letni Piotr Szczurek, trener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości". Jak im poszło? Zobacz zdjęcia!

30.03.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska". Łukasz Kadziewicz pokazał "sześciopak"! Dzielnie walczył, a resztę "dowyglądał"! Kto znalazł się w finale?

Ekstremalnie trudny tor programu "Ninja Warrior Polska” to wyzwanie, któremu chciałoby podołać wiele osób. Nawet zawodnicy, który mieli już okazję się z nimi zmierzyć, często czują niedosyt związany ze swoim wynikiem i postanawiają na niego wrócić. Jedną z takich osób okazał się być Łukasz Kadziewicz, gwiazda siatkówki, a obecnie szerzej znany jako komentator Polsatu Sport. Wystąpił już w 2. edycji "Ninja Warrior Polska”, jednak uzyskany przez niego wynik uznał za niesatysfakcjonujący i postanowił zmierzyć się z torem po raz kolejny. Miało to miejsce w 3. odcinku 3. edycji programu Polsatu.

16.03.2021Ninja Warrior Polska

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×