Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 2". Kobiety przejmują tor! Poznaj piękne, odważne i diabelnie silne uczestniczki show Polsatu - wśród nich Miss Polonia!

Mimo że zdecydowaną większość uczestników przebojowego show Polsatu "Ninja Warrior Polska" stanowią mężczyźni, w każdym odcinku pojawią się także przedstawicielki płci pięknej. Okazuje się, że nie brakuje im waleczności i determinacji. Wszystkim im przyświeca jeden cel – udowodnić sobie i innym, że warto spełniać marzenia!

30.08.2020Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 2". Zobacz, jak powstaje najsłynniejszy tor przeszkód na świecie! Komu uda się go przejść do końca?

Do emisji "Ninja Warrior Polska" pozostało kilkanaście dni. Od 1 września przez 7 kolejnych tygodni widzowie Polsatu będą śledzić zmagania prawie 200 najodważniejszych Polek i Polaków. Zanim dowiemy się, czy w tym sezonie w naszym kraju pojawi się pierwszy polski wojownik ninja, przekonajmy się, jak powstaje jeden z najpopularniejszych shows na całym świecie.

20.08.2020Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska". Program telewizji Polsat powraca z 2. sezonem! Kiedy premiera?

Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty program, hit jesiennej ramówki we wtorkowe wieczory na antenie telewizji Polsat! Sprawdźcie, kiedy spodziewać się premiery 2. sezonu "Ninja Warrior Polska"!

06.08.2020Ninja Warrior Polska

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×