nmaja ostaszewska

"Broad Peak". Leszek Dawid kręci film na wysokości 5600 m n.p.m.! Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska w rolach głównych! [ZDJĘCIA]

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.

10.09.2018Broad Peak

Przeczytaj także:

Netflix - TOP 10 filmów w połowie września. Te produkcje zachwycają nas już teraz, co będzie pod koniec miesiąca? "Koniec drogi", "Broad Peak" i inne

Netflix co miesiąc zasypuje swoich widzów mnóstwem nowych produkcji. Dzięki temu praktycznie co tydzień można by robić nowe zestawienia TOP 10 filmów lub seriali na tej platformie. Sprawdziliśmy więc jakie filmy są najpopularniejsze na Netflixie w połowie września. Zobacz galerię i dowiedz się, co warto obejrzeć.

19.09.2022Ranking

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dokument o Ani Przybylskiej i historia księdza Kaczkowskiego. Jakie filmy oglądać w Gdyni?

Czas rozpocząć wielkie święto fanów polskiego kina! 12 września 2022 roku startuje 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa do soboty, 17 września. Na miłośników polskich produkcji czeka wiele tytułów, które będą szeroko dyskutowane w najbliższych miesiącach. Sprawdźcie, co warto obejrzeć na festiwalu w Gdyni.

12.09.202247. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

"Broad Peak". Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska w nowym filmie Netflix. Opowie o niezwykłej determinacji i pasji Macieja Berbeki, Lodowego Wojownika

"Broad Peak" to opowieść o pasji oraz niesamowitej determinacji, która pcha człowieka ku niebezpiecznej krawędzi. To również wzruszająca historia miłości, jaka łączyła Maćka i Ewę Berbeków w których wcieli się Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska. Już wkrótce użytkownicy Netflix będą mogli obejrzeć filmową historię, opartą na prawdziwych wydarzeniach z życia Macieja Berbeki. Premiera "Broad Peak" z Ireneuszem Czopem w roli głównej już we wrześniu na Netflix.

25.07.2022Broad Peak

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×