noce i dnie

„Znachor”. Jerzy Bińczycki długo szukał szczęścia w miłości. Znalazł je dopiero po czterdziestce u boku o 17 lat młodszej studentki!

Jerzy Bińczycki do dziś jest uważany za jednego z najznakomitszych polskich aktorów. Dzięki kreacjom takim jak Rafał Wilczur w „Znachorze”, czy Bogumił Niechcic w „Nocach i dniach”, artysta na stałe zapisał się w kartach historii polskiej kinematografii. Choć jego kariera była pasmem kolejnych sukcesów, to przez długi czas nie mógł powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Wszystko zmieniło się, gdy poznał o 17 lat młodszą Elżbietę.

23.12.2022Znachor

„Pan Wołodyjowski”. Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek byli małżeństwem „z doboru naturalnego”. „Uzupełnialiśmy się wzajemnie jak te przysłowiowe połówki jabłka”

Jedną z najlepszych polskich aktorek filmowych, telewizyjnych i teatralnych jest Magdalena Zawadzka. Ceniona w branży aktorka przez lata tworzyła z mężem, Gustawem Holoubkiem związek przez wielu określany jako idealny - choć ona sama nie uznawała takiego określenia. Gustaw Holoubek i Magdalena Zawadzka uzupełniali się przez 35 lat, aż do śmierci aktora, którą gwiazda bardzo mocno przeżyła. Przypominamy niezwykłą historię ich miłości!

12.11.2022Pan Wołodyjowski

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×